Bývalý vynikající sjezdař Bode Miller skončil na policii po zadržení ve státu Idaho kvůli dvěma drogovým deliktům. Osmačtyřicetiletý olympijský vítěz a čtyřnásobný mistr světa se dopustil přestupku na dálnici a hlídka následně zjistila, že jeho přítel měl ve voze malé množství konopí a dýmku a Miller halucinogenní houby. Po zaplacení kauce 5 000 dolarů (přes 100 tisíc korun) je americký bouřlivák na svobodě, ale 29. června se má podle informací médií dostavit k soudu. Vinu popírá.