ZŠ Nad Vodovodem navštívila Štěpánka Hilgertová

Ve středu 21. 12. 2011 jsme ve škole přivítali vzácného hosta. Popovídat si s žáky přijela kajakářka Štěpánka Hilgertová, dvojnásobná olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa ve vodním slalomu. Obě zlaté medaile – z Atlanty 1996 a Sydney 2000 přinesla úspěšná sportovkyně dětem ukázat. Besedy se zúčastnili žáci 5. - 9. tříd, kteří vodní slalomářku zahrnuli spoustou zajímavých dotazů.

Ve středu 21. 12. 2011 jsme ve škole přivítali vzácného hosta. Popovídat si s žáky přijela kajakářka Štěpánka Hilgertová, dvojnásobná olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa ve vodním slalomu. 

Obě zlaté medaile – z Atlanty 1996 a Sydney 2000 přinesla úspěšná sportovkyně dětem ukázat. Besedy se zúčastnili žáci 5. - 9. tříd, kteří vodní slalomářku zahrnuli spoustou zajímavých dotazů. Žádná otázka nevyvedla sympatickou sportovkyni z míry.

V závěru této zajímavé besedy podepisovala úspěšná sportovkyně své fotografie, o něž byl mezi dětmi i dospělými velký zájem.

Velmi děkujeme paní Hilgertové za čas věnovaný žákům naší školy a přejeme, aby se jí vydařila kvalifikace na olympijské hry v Londýně.