Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Vířivka je v létě lepší než bazén

25. 06 2016 | Léto si většinou spojujeme se slunečnými dny a koupáním. A většina lidí s vlastní zahradou nebo terasou na léto volí možnost zahradního bazénu. Přemýšleli jste ale i nad možností vířivky? Vířivka vám totiž poskytne mnohem více benefitů než bazén. 

V horkých letních dnech lidé většinou využívají zahradních bazénů. Kolik opravdu slunečných dnů nás letošní léto čeká, nikdo nedokáže předpovědět. Chcete si v létě užít koupání bez omezení, a ještě navíc udělat něco pro své zdraví? Pak je pro vás vířivá vana ideálním řešením. 

Koupání za každého počasí


Vířivku je možné využívat jak za hezkého slunečného počasí, tak v chladnějších dnech, a to díky možnosti regulace teploty vody. Zvláště děti mají koupání v zahradních bazénech velmi rády. A ve vířivce toto platí dvojnásob. Nemůžete ve chvíli, kdy zajde slunce dostat děti z vody? Při koupání ve vířivce nemusíte mít strach, že vaše děti nachladí. V teplé vodě zůstanete rádi ve večerních hodinách i vy. 

Zábava i zdravotní účinky


Vířivé vany jsou známé pro své pozitivní zdravotní účinky. Díky kvalitní hydromasáži pomocí horké proudící vody z vhodně umístěných masážních trysek vašim svalům dopřejete dokonalou relaxaci po náročném dni. 
Pravidelný pobyt ve vířivce napomáhá k lepšímu fyzickému i psychickému zdravotnímu stavu. Lidé, kteří mají vlastní vířivku a používají ji pravidelně, potvrzují, že jim horká koupel pomáhá proti bolesti zad a v noci se jim mnohem lépe usíná. 

Nemáte ještě svou vlastní vířivku? Zvolte kvalitní model i prodejce


Pokud uvažujete o pořízení vlastní vířivky, zvolte kvalitního prodejce, který je na trhu již několik let, a u kterého je možné prohlédnout si modely jednotlivých modelů v kamenné prodejně. Mezi osvědčené prodejce v České republice patří například SPA Studio s. r. o., které se zaměřuje zejména na kanadské vířivky  značky Canadian Spa International®.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO