Staňte se běžeckou NADĚJÍ! Běžte za nás jeden z velkých závodů!

Pro všechny milovníky běhu máme velkolepou zprávu: NADĚJE uzavřela partnerství s největším českým organizátorem běhů - organizací RunCzech, pořadatelem 7 běžeckých závodů v 5 městech České republiky.  

Jejich vlajkovou lodí je Pražský mezinárodní maraton, kterého se účastní sportovci až z osmdesáti zemí světa. Právě na tento slavný závod a k tomu na pražský půlmaraton jsme se soustředili v roce našeho prvního zapojení se mezi charitativní organizace, které mohou běžci podpořit. Jak celá věc funguje? My, nezisková organizace, jsme od RunCzechu nakoupili registrace. Rozdíl od ceny, za kterou je nyní dokážeme prodat, je náš hrubý zisk. Pokud máte zájem běžet 2. 4. 2016 půlmaraton v Praze nebo přímo 8. 5. 2016 pražský maraton a zároveň chcete pomoci NADĚJI, kupte si od nás startovní číslo. Napište svůj požadavek na behampronadeji@nadeje.cz a dostanete potřebné informace.
 
Podívejte se na inspirativní video ze setkání téměř 40 neziskovek, které se sešly k diskusi o využití vytrvalostních závodů k získávání financí pro neziskový sektor. NADĚJE byla mezi nimi. Inspirací byla např. Armáda spásy s více než 600 zakoupenými čísly na závody příštího roku, ale i největší fundraisingová sportovní událost na světě, londýnský maraton.

http://www.runczech.com/cs/o-nas/aktuality/beh-je-idealnim-prostredkem-pro-fundraising-na-runczech-zavodech-se-vybralo-pres-sedm-milionu-kc-19706.shtml