Společnost BDO oslavila 20 let existence na českém trhu

Mezinárodní auditorská, účetní a poradenská společnost BDO, která se řadí mezi prvních pět nejvýznamnějších celosvětově uznávaných společností v této oblasti, oslavila 20 let existence na českém trhu.

Toto významné jubileum oslavila se svými klienty v Betlémské kapli v Praze. Slavnostního uvítání hostů a úvodního slova se ujal zakládající partner a auditor BDO, Vlastimil Hokr.

Budova Betlémské kaple nebyla pro tuto příležitost vybrána náhodně.  Pozvaní hosté mohli využít příležitosti k prohlídce reprezentativních prostor slavnostní auly, ve které hostům zahrálo špičkové komorní těleso, Talichova komorní filharmonie.
 
Dále si prohlédli historické podzemní prostory-lapidárium a přilehlé salonky, kde mohli ochutnat z nabídky pestrého a na nejrůznější lahůdky bohatého rautu.
 
Klientům BDO poskytuje služby s více než 360 zaměstnanci v 10 kancelářích a řadí se tak k předním firmám v České republice poskytujících odborné služby v oblasti auditu, účetnictví, daní, oceňování a finančního poradenství.