Soutěžte s Prahou 10 a vyzkoušejte zdarma nový minigolf na Gutovce

Občanům zejména desáté městské části se otevřela nová možnost, jak aktivně trávit volný čas. Populární relaxačně-sportovní areál Gutovka byl totiž rozšířen o špičkové minigolfové hřiště s osmnácti jamkami. „Minigolf je výjimečný v tom, že má opravdu velmi kvalitní povrchy. Je zasazen do pěkné přírody se spoustou travnatých ploch,“ uvedl Jan Charvát, mluvčí MČ Praha 10.

Areál je přístupný každý den od 10.00 do 22.00, v sobotu a neděli až do 23.00. Vstup do parku není zpoplatněn, zapůjčení holí a míčků stojí 140 korun pro dospělého a 100 Kč pro dítě. Koho sport neláká, může dát přednost procházce či pikniku v trávě s přáteli. Rádi byste si nový minigolf vyzkoušeli? Radnice Prahy 10 pro vás připravila soutěž o celkem 20 voucherů na hru zdarma. Vše, co musíte udělat, je odpovědět na soutěžní otázku: „Kolik má nový minigolf na Gutovce jamek?“

Své odpovědi zasílejte na adresu janch@praha10.cz. Do mailu nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, bydliště, kontaktní telefon a e-mailovou adresu. Soutěž trvá do 20. června, kdy budou vylosováni a oznámeni výherci.