Ručně vyplněné formuláře převedeme do elektronické podoby

Zpracováním textů do elektronické podoby se zabýváme již od roku 1994. Máme bohaté zkušenosti s velkokapacitním skenováním dokumentů, s převodem textů do elektronické – editovatelné podoby, se zpracováním formulářů do elektronické podoby a zpracováním pdf souborů.

Převod dokumentů do elektronické podoby je tím výhodnější, čím větší je množství dotazníků či jiných papírových dokumentů. Výhodou pro naše zákazníky je urychlení procesu zpracování dat, ušetření na personálních nákladech a ušetření nákladů na prostor. Je pouze třeba dohodnout přesun papírových dokumentů na naše pracoviště a přenos zpracovaných dat na Váš server či uložení na paměťová média.

Vyřešíme za Vás zpracování papírových dokumentů od skenování až po přenos potřebných dat do Vašich informačních systémů. Nemusíte pořizovat drahé technologie, my převedeme Vaše papírové dokumenty do elektronické podoby v prostorách naší firmy. Díky standardizovaným postupům a inovativnímu přístupu dosahujeme vysoké kvality zpracovaných dat.

http://www.rahman.cz