Praha 10 zve na Den otevřených dveří domova pro seniory

Přijďte si prohlédnout nové zařízení pro seniory v rámci Dne otevřených dveří. Prohlídka prostor nově dokončeného sociálně zdravotního zařízení v Sámově ulici v Praze 10 se pro veřejnost uskuteční 9. února 2012 od 13.00 do 18.00 hod.

Městská část Praha 10 Vás zve na výstavu fotografií pana Jiřího Veselého dokumentující výstavbu nejmodernějšího sociálně zdravotního zařízení pro seniory v hlavním městě Praze i v České republice. Výstava bude přístupnáod 9. února do 29.února 2012 deně 13:00 – 18:00 hodin přímo v nově postaveném objektu v Sámově ulici číslo 7.

Z velké části bude nově vybudované zařízení sloužit jako domov seniorů s 37 pokoji pro 45 klientů zajišťující pobytové služby. Bytová jednotka je koncipována pro jednoho až dva klienty s vlastním sociálním zázemím a malou kuchyňkou. Nabídne kvalitní ošetřovatelské, ale i zdravotnické zázemím se dvěma operačními sály zaměřenými zejména na ortopedii a chirurgii. Dále pak bude nabízet také následné služby jako například rehabilitaci. V zařízení nebude chybět ani lůžková část pro krátkodobou hospitalizaci. Jedná se o nejvyšší investici v sociální oblasti v Praze 10 v historii ve výši 226 milionů korun.

Více informací se dozvíte na nových internetových stránkách www.desitkapomaha.cz .