Právě se nacházíte:

Pizzerie Rotondo

Pizzeria Rotondo patří mezi pizzerie Praha, kde se připravuje pizza v peci vytápěné dřevem. Víme, že výborná italská kuchyně je založena na čerstvých a kvalitních surovinách, z kterých připravujeme naše jídla.

Pizzeria Rotondo patří mezi pizzerie Praha, kde se připravuje pizza v peci vytápěné dřevem. Víme, že výborná italská kuchyně je založena na čerstvých a kvalitních surovinách, z kterých připravujeme naše jídla. Naše tratorrie nabízí mnoho druhů vynikající pizzi, saláty, předkrmy a samozřejmě skvělé italské dezerty. Můžete si vybrat z těchto druhů těstovin - italsky Pasta - Spaghetti, Tagliatelle, Penne, Fusilli tricolori, Gnocchi.

Od pondělí do pátku mezi 11 a 15 hodinou, jsou všechna jídla účtována se slevou 20%.

Pro milovníky bílého nebo červeného vína je připravena široká nabídka tuzemských a italských vín. Nechybí ani velký výběr destilátů, piv, nealkoholických nápojů a samozřejmě vynikající kávy nebo horké čokolády.

Kromě klasického posezení můžete v pizzerii Rotondo oslavit svůj významný den, velkou oslavu a nebo firemní akci. V naší trattorie Praha 10 nezapomínáme ani na naše nejmenší návštěvníky. Máme pro ně připraven dětský koutek a v letních měsících nechybí posezení na zahrádce. Naše pizzerie Praha 10 Rotondo je ideálním místem pro vikendové rodinné posezení a oslavy všeho druhu.

Naše pizzerie Praha 10 je velmi dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Protože víme, jaké starosti mají řidiči v Praze se zaparkováním svého auta, zajistili jsme pro hosty naší pizzerie Rotondo parkovací místa u restaurace, a tak zákazníkům tato starost odpadá a mohou se věnovat našim skvělým jídlům a vynikajícím nápojům.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme dobrou chuť a příjemně strávené chvíle v naší restauraci!