Právě se nacházíte:

Pesto z medvědího česneku

Pesto z medvědího česneku připravuje rodinná firma Hradecké delikatesy. Jejich produkty staví na surovinách vypěstovaných co nejšetrnějším a nejekologičtějším způsobem, s prokazatelnými vlastnostmi i zdrojem. Nikdy neusínají na vavřínech, takže své recepty neustále rozvíjí tak, aby co nejlépe lahodily chuťovým buňkám českých strávníků a řídí se i jejich zpětnou vazbou. K výsledné receptuře tak můžete přispět i vy.  

Medvědí česnek je bylina, které se daří nejvíce ve vlhkých lužních lesích a nížinách. Její listy voní i chutnají po česneku. Pročišťuje zažívací ústrojí, a proto si ji oblíbili medvědi, kteří inspirovali i její název. Pesto od Hradeckých delikates je vyráběno ručně a šetrně bez chemických konzervantů, aromat, lepku a GMO. 

Můžete ho použít klasicky do těstovin, nicméně najde uplatnění třeba v polévkách, salátech, nádivkách, hodí se k namazání rozpečeného pečiva a topinek nebo třeba k sýrům či klobáskám a jiným uzeninám. Velkou delikatesou je kombinace s pstruhem nebo použití pesta jako základu v drůbeží či vepřové roládě. Pesto z medvědího česneku od Hradeckých delikates si můžete spolu s dalším nákupem objednat na e-shopu Košík.cz.