Oresi, kvalitní kuchyně za nízké ceny

Prodejna Oresi Praha 10 ve Vršovicích je profesionální kuchyňské studio. Jsme součástí prodejní sítě značky Oresi, kterou tvoří 55 kuchyňských studií po celé ČR a na Slovensku. Výrobce kuchyní Oresi systematicky buduje moderní prodejny kuchyňského nábytku s cílem být zákazníkům co nejblíže.

Prodejna Oresi Praha 10 ve Vršovicích je profesionální kuchyňské studio. Jsme součástí prodejní sítě značky Oresi, kterou tvoří 55 kuchyňských studií po celé ČR a na Slovensku. Výrobce kuchyní Oresi systematicky buduje moderní prodejny kuchyňského nábytku s cílem být zákazníkům co nejblíže. V každém regionu tak najdete kuchyňské studio Oresi, které Vám poskytne všechny výhody garantované největším producentem kuchyní - značkou Oresi.

V prodejnách Oresi je udržovaná vysoká kvalita prodejních služeb, včetně kompletního servisu v oblasti péče o zákazníka. Kuchyňské studio Oresi v Praze 10 najdete ve Vršovicích v Nákupním centru Eden. Jsme připraveni vyhovět Vašim požadavkům i potřebám rozmanitou nabídkou kuchyní Oresi a kuchyňských spotřebičů od předních světových výrobců.

Každý den pro Vás kontrolujeme ceny všech výrobků Oresi a porovnáváme je s nabídkami ostatních prodejců kuchyňského nábytku. Sami zjistíte, že nikde nenajdete nižší cenu kuchyně ve srovnatelné kvalitě. Proto Oresi poskytuje na kuchyně garanci nejnižší ceny.

A co kvalita a jakost kuchyní Oresi? Víme, že cena nemusí být vždy rozhodujícím parametrem při výběru nové kuchyně. Při výrobě kuchyní používáme moderní výrobní stroje a za naší kvalitu ručíme prodlouženou 7-letou zárukou, kterou poskytujeme zdarma. To však není zdaleka vše. Pokud si s kuchyní Oresi zakoupíte také spotřebiče, získáte na ně záruku 5 let opět bez jakéhokoliv příplatku.

Oresi kuchyně je nejprodávanější značka kuchyňského nábytku v ČR. Při výrobě kuchyní spolupracuje jen s těmi nejlepšími dodavateli. Propracovaná logistika, velké skladové zázemí a rozsáhlá nabídka modelů kuchyní také zajišťují krátké dodací termíny na kuchyňský nábytek Oresi.

Kuchyně Oresi se vyznačují špičkovým designem, kterému dominují čisté linie a rozmanité vzory povrchů. K vysoké funkčnosti i užitné hodnotě kuchyňského nábytku Oresi přispívá komfortní obsluha, navržená vždy podle nejnovějších trendů. Oresi je výrobce, který vnímá celkové pojetí kuchyně jako určitý druh umění, ve kterém se kloubí propracovanost i noblesa.Oresi

Svým přístupem tak Oresi ovlivňuje současný moderní design světa kuchyní a stává se inspirací pro jiné výrobce. Designéři Oresi vytvářejí přitažlivé koncepty řešení kuchyní, které se vyznačují nadčasovostí. Výsledkem je kuchyňský nábytek, který není pouze módní záležitostí, ale udrží si svojí atraktivitu po celou dobu užívání. S kuchyněmi Oresi se také můžete setkat v televizních pořadech Tescoma s chutí, Jak se staví sen nebo ve známém seriálu Ordinace v růžové zahradě.

http://www.oresi-kuchyne-praha-10.cz/