Novinky z portfolia školních potřeb Kores 2017/18

Školní produkty Kores patří již dlouhá léta mezi dětmi oblíbené školní pomůcky. Nejen že dětem dobře poslouží a potěší je, ale jsou zároveň i ekologické, bezpečné a vyrobené s respektem k přírodě. Níže najdete přehled zejména čerstvých novinek z širokého portfolia Kores.  

Pastelky Kolores Mandalas
Novinkou jsou pastelky Kores Kolores Mandalas, které jsou ideální pro vybarvování antistresových omalovánek a mandal. Vynikají snadným jemným a plynulým vedením pastelky a jejich barvy jsou přirozeně intenzivní a jasné díky vysokému obsahu pigmentu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního dřeva, snadno se ořezávají, nelámou se a navíc mají rámeček pro vepsání jména. Pastelky Kores Kolores Mandalas nabízejí dětem 50 barev. Cena 250 Kč.

Trojhranná tužka Jumbo Coach
Trojhranná grafitová tužka Kores Jumbo Coach je ideální pro prvňáčky a také pro malé předškoláky. Díky kratší délce je tužka lehčí, a proto ideální pro první psaní. Speciální tuha zajišťuje jemné a pohodlné psaní. Vyrobena je z vysoce kvalitního dřeva, což zajišťuje snadné ořezávání. Na výběr je kratší varianta s pryží nebo tužka ve standardní délce bez pryže. Tvrdost 2 = HB. Cena 13 Kč.

Ořezávátko Snappy
Pro snadné a čisté ořezávání je stvořena další novinka, ořezávátko Kores Snappy a jeho varianta Snappy Duo. Jednoduché ořezávátko Kores Snappy kvalitně ořeže standardní tužky a odřezky bezpečně zachytí do zásobníku. Dvojité ořezávátko Snappy Duo je vhodné pro jumbo i standardní tužky, je vybaveno zásobníkem na odřezky a jeho čepel je z kvalitní oceli. Cena Snappy 14 Kč, Snappy Duo 21 Kč.

Lepidlo Glitter Glue 
Třpytivé lepidlo Kores Glitter Glue je vhodné pro dekorativní a kreativní lepení. V nabídce je v 5 nových pastelových barvách: žlutá, broskvová, růžová, tyrkysová, fialová. Nemusíte se obávat, protože Glitter Glue je zcela netoxické, neobsahuje rozpouštědla ani kyseliny. Navíc je snadno vypratelné a pro děti bezpečné. 
Děti si kreativní práci s Glitter Glue jistě užijí, protože precizní hrot zajistí čistou a rychlou aplikaci krásných zářivých barev. Lepí papír, kartón a lehké textilie a použitelné je také na sklo a keramiku. Cena 50 Kč.

Lepicí tyčinka Kores 
Klasikou je tradiční lepicí tyčinka Kores, která se stala již symbolem značky. Tyčinka lepí všechny druhy papíru, obsahuje glycerin pro jemné lepení a vzduchotěsný uzávěr zaručuje dlouhou životnost. Je také zcela netoxická, neobsahuje rozpouštědla ani kyseliny. Navíc je snadno vypratelná a pro děti bezpečná. Všechny lepicí tyčinky a tekutá lepidla Kores se vyrábějí v jihočeském Strmilově. Cena 8g – 22 Kč, 15g – 33 Kč, 20g – 40 Kč, 40g – 61 Kč.

Mikrotužka 
Mezi novinkami najdeme také mikrotužky Kores. Mají trojhranný ergonomický tvar pro pohodlné psaní a pogumovaný soft povrch pro vyšší komfort. Nové mikrotužky Kores se nabízejí ve dvou variantách s tuhou 0,5 či 0,7 mm. Mikrotužka je vybavena klipem a pryží, její kovový hrot je pohodlně zatahovatelný. Je dostupná ve 3 barvách: červená, modrá, černá. Cena 20 Kč.

Korekční strojek Scooter Dráček
Nový suchý korekční strojek Kores Scooter s dětmi oblíbeným motivem dráčka je vhodný pro všechny typy korektur. Bude tedy po ruce vždy, když se něco na papíře nepovede. Disponuje kolečky pro přesnou korekci, nezanechává stopy, jeho aplikace je jemná, neškrábe a neloupe se. K dispozici je ve 4 pestrých nových designech a délka korekčního pásku je dlouhých 8 metrů. Cena 52 Kč.