Nové tříkolky HECHT CITIS MAX na aku pohon ocení i lidé se zhoršenou pohyblivostí

Společnost HECHT představuje nové e-skútry  s názvem CITIS MAX, které mají tři kola a komfortní sedátko s opěrkami zad i rukou. Stávají se tak ideálním vozítkem pro ty, kteří si netroufají na klasický dvoukolový skútr nebo pro osoby se sníženou pohyblivostí. Design u této tříkolky byl zachován v retro stylu, tak jako u předchozí dvoukolové řady CITIS.

Stabilní e-skútr

Elektrickou tříkolku, díky její stabilitě, snadné údržbě a ovládání, ocení především osoby se sníženou pohyblivostí. Komfortní nastavitelná, posuvná sedačka s opěrkami rukou zajistí řidiči stabilní posed a pohodlné řízení. Veškeré ovládací prvky jsou umístěny na řídítkách, proto mohou skútr bezpečně ovládat i osoby s omezenou pohyblivostí dolních končetin. Tříkolka nabízí také funkce, které nebývají u skútrů tak běžné. Například je to přepínač omezovače rychlosti, kterým je možné nastavit maximální rychlost na 15, 20 nebo 25 km/h. Zámek e-skútru je opatřen kovovou klapkou, která brání jeho poškození, bez originálního klíčku totiž nelze otevřít. Součástí skútru je i uzamykatelný box, který lze snadno připevnit na zadní stranu opěradla. V případě, že řidič potřebuje převážet hůl nebo hole, lze jejich převoz vyřešit připevněním speciálních držáků, které umožní jejich uchycení podél sedačky pod madlem.  

Na jedno nabití ujede tříkolka průměrně až 50 km. Je homologovaná pro provoz na silnici. K dostání je ve dvou barevných provedeních – v bílé nebo šedé za 39 990 Kč na ww.hecht.cz .