Nové drift motokáry v Praze

www.kartsok.cz = Rychlost, adrenalin, maximální zážitky z jízdy a zábavu! To vše nabízí nově otevřené motokárové centrum Kartšok v Praze-Uhříněvsi.

Přijali jsme pozvání do nově otevřeného motokárového areálu Kartšok, které z našeho pohledu nabízí návštěvníkům mnoho nevšedních zážitků a velmi příjemnou atmosféru. 
 
Dráha byla již provozovatelem oficiálně spuštěna i přesto, že úpravy nadále probíhají za plného provozu.
Motokárové centrum nabízí k zapůjčení i bez nutnosti zajetí top času, celkem 11 kusů závodních motokár světových ikon SODI 270 RX7 s motorem Honda o objemu 270ccm a výkonu 10PS a tím řidičům zaručují nezapomenutelný zážitek z rychlé jízdy driftem. Velmi nás zaujalo, že v dohledné době bude nabídka rozšířena o ještě výkonější typ SODI 390ccm s 18PS. 
 
Trať je krytá, plná zatáček a její délka dosahuje momentálně cca 400 m.
Postavení zatáček i směr jízdy, se průběžně obměňuje, aby vás ani při častých návštěvách jeden typ neomrzel. Poskytuje velmi dobré podmínky střídání rychlých a pomalých pasáží i množství prostoru pro manévrování a stejně jako je tomu kvalitou motokár, hodnotíme i ji vysoko. Vybrat si můžete hned z několik variant závodů a to závod na čas, kdy vítězí jezdec s nejlepším časem v etapě, tak závod na pořadí ve kterém vítězí první závodník v cíly, jsou také pořádány závody vytrvalostní pro dvou i vícečlenné týmy po dobu 2-24 hodin ve kterém se jezdci průběžně střídají na jedné motokáře a vítězí tým s nejvyšším počtem okruhů v daném čase. Za příplatek je možné zajištění služeb organizátora závodů, který se kompletně postará o celou organizaci.
 
Novinkou bude hodnocení délky driftů a noční jízdy pod osvětlením neonu! 
Cena za základní jízdné 12 minut je 150 Kč. 
 
Nyní probíhá otevření dětské trati s možností uspořádání rodinných oslav, takže ani Vaše ratolesti nepřijdou o ojedinělou zábavu a zážitek z řízení čtyřkolky, nebo minicossky. 
Rodiče se nemusí o zdraví dětí obávat je na ně dohlíženo odbornými pracovníky a na bezpečnost je kladen maximální důraz. 
 
V areálu také naleznete posezení, které je zatím provizorní, ale to nic nemění na tom, že by nemělo být příjemné a obsluha se o Vás prvotřídně nepostarala, můžete si zde objednat nápoje, včetně občerstvení, vše za velmi výhodné ceny.
V areálu jsou mimo jiné pořádány zábavné programy nabité muzikou a po předchozí domluvě je možné zajištění akce ve Vašem stylu na přání.K dispozici je i videoprojektor s ozvučením. Pokud tedy chcete uspořádat firemní akci, narozeninovou oslavu, nebo jen posedět s přáteli na neobvyklém místě je Kartšok pro Vás to pravé.
    
 
Po rozhovoru s majitelem firmy nám byly také prozrazeny plány na kterých se právě pracuje a zábava bude ještě rozšířena o venkovní crossovou dráhu o rozloze 20.000m2 pro děti i dospělé, paintball, kulečník, šipky, stolní fotbal, horolezeckou stěnu a mnoho dalšího.