Právě se nacházíte:

Neobyčejná masáž

Deprese, stres nebo obyčejná únava. Všechny tyto neduhy většinou zaháníme prášky. Mnohdy přitom může pomoci vydatná regenerace. Jednou takovou může být například SMYSLNÁ EROTICKÁ MASÁŽ, která povzbudí všechny vaše smysly a dodá vám energii do příštích dnů.

Erotická masáž není jen pouhé zpestření intimního života, a rozhodně nejde o moderní zábavu. Její kořeny sahají až do staré Indie.
Přesto jí lidé pozornost příliš nevěnují. Erotická masáž je nástupkyní tantrické masáže a je považována za velmi efektivní terapii srovnatelnou s tím nejlepším, co medicína vůbec objevila. Zabývá se tělesnou stimulací erotogenních zón 
včetně stimulace genitální a v lékařské sexuologii je považována za speciální léčebný postup tzv. sexoterapii.
V celosvětových sexuologických fórech ji dokonce připisují příznivé účinky zejména v léčbě sexuálních potížích, v případech předčasné ejakulace a zejména erektilních poruch.
 
POMOZTE SI OD BOLESTI I STRESU
Jaké vás tedy čeká uvolnění a co od takové erotické masáže můžete očekávat? V salonu najdete všechno, co potřebujete k tomu, abyste si vychutnali odpočinek spojený se somatickou a psychickou relaxací. Buďte si také jisti, že každá erotická masáž bude šitá na míru vašim potřebám a fantazii. Specifickou součástí je pak manuální stimulace erotogenních zón těla přizpůsobená individuálním potřebám klienta. Masáž je prováděna v luxusním a čistém prostředí a je spojena se sprchováním nebo společnou koupelí ve vířivé vaně typu jacuzzi. Samotná masáž je pak prováděna školenou masérkou s tím, že při somatické stimulaci jsou vyloučeny všechny kontakty tělesných sliznic nebo výměna tělesných tekutin včetně pohlavního orálního, vaginálního či análního pohlavního styku. Pozitivní účinek vířivé koupele a masáže na lidský organismus napomáhá dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce fyzické, psychické i emocionální. Hydroterapie - neboli vodoléčba a tělesná masáž patří mezi metody využívané také k doplnění běžných způsobů léčení a stává se přirozeným prostředkem v péči o zdraví. 
 
DOPORUČUJÍ JI I EXPERTI
„V souladu s poznatky lékařské vědy v oblasti sexuologie je možno erotickou masáž hodnotit jako účinnou zdravotní proceduru. Zručná a školená masérka umí často vyléčit sexuální potíže lépe než drahé léky,“ potvrzuje známý sexuolog a soudní znalec v oboru zdravotnictví MUDr. Radim Uzel. Ten zároveň kladně hodnotí i příznivý vliv těchto masáží v případech tělesně postižených lidí nebo osob znevýhodněných při navazování párových kontaktů. Není ale jediný, kdo tento způsob relaxace doporučuje. Souhlasí s ním i přední český psycholog PhDr. Ivan Douda. Erotická masáž v kultivované podobě s vysokou profesionalitou podle něj pomáhá uvolnění, optimismu a vstřícnosti v lidských vztazích. Vede také k lepšímu duševnímu i fyzickému zdraví či ke zvýšené fyzické i pracovní výkonnosti. „Jako psychoterapeut s více než 40ti letou praxí práce s lidmi mohu erotické masáže pouze doporučit,“ dodává Douda. Pokud jste se tedy až doposud bránili pravidelné návštěvě erotické masáže, věřte, že tento druh relaxace vás pohltí a nadchne. 
 
Erotické masáže s prověřenou praxí a dlouholetou tradicí najdete na www.eroticmassage.cz