Jacobs Douwe Egberts Professional rozdává firmám prémiovou zrnkovou kávu

O tom, že káva zlepšuje soustředění, snižuje únavu a pomáhá zvýšit výkonnost, není nutné se příliš rozepisovat. Ale jak se říká, není káva jako káva. Stále méně zaměstnanců se v dnešní době spokojí se zastaralým kávovarem, který umí pouze jeden druh ne moc chutné černé kávy.

Není také zrovna ideální, pokud se firmy stydí nabídnout kávu návštěvníkům a klientům, a musí pro lahodnou kávu posílat při důležitých návštěvách do kavárny asistentku. Proto si stále více zaměstnavatelů uvědomuje, že dnes je již standardem poskytnout na moderních pracovištích nejen čerstvě umletou zrnkovou kávu, ale také cappuccino, latte nebo flat white.

„Rozhodli jsme se tento trend nyní významně podpořit. Pro kanceláře nad 100 zaměstnanců máme připraveno 10 tun kávy v hodnotě 5 miliónů Kč do konce roku zdarma.  Čím dříve se zájemci přihlásí, tím více měsíců si budu moci bezplatně vychutnávat kávu jako z kavárny,“ říká Lumír Františák, obchodní ředitel společnosti Jacobs Douwe Egberts Professional, která je lídrem v oblasti poskytování kávového řešení pro firmy a kanceláře.

Co kanceláře nad 100 zaměstnanců získají?

 1.     Výběrové certifikované směsi zrnkové kávy

K výrobě směsí Piazza D'Oro se používají pečlivě vybraná prémiová kávová zrna. Každá směs má unikátní chuťový profil i aroma a nabízí výjimečný zážitek z tradičního italského espressa.

 2.     Pronájem profesionálního automatického kávovaru zdarma

Nejmodernější plně automatické kávovary připraví šálek kávy jako barista v kavárně. Tato pokroková technologie hlídá každý parametr přípravy, aby výsledek byl perfektní. Samozřejmostí je pravidelný a spolehlivý servis zdarma.

 3.     Možnost zvolit si směs kávy

Tak jako vám barista v kavárně nabídne výběr z několika kávových směsí, tak vám náš automatický kávovar umožní zvolit si směs přesně podle vaší preference. Díky více mlýnkům si můžete dopoledne vychutnat espresso ze 100% Arabiky a odpoledne intenzivnější cappuccino ze směsi Arabiky s Robustou. Nebo si namíchejte vlastní směs.

 4.     Čerstvě umletou kávu těsně před přípravou

Každá dávka kávy je čerstvě umleta těsně před extrakcí. Díky tomu je káva intenzivní a aromatická. Kávovary mají kvalitní profesionální mlýnky pro přípravu ristretta či espressa s bohatou crémou.

 5.     Našlehanou hustou mléčnou pěnu

Naše profesionální automatické kávovary do kanceláře připravují mléčné kávové nápoje z čerstvého mléka za pomoci unikátního mixéru. Kávovar našlehá dokonalou mléčnou pěnu.

 6.     Široký výběr nápojů včetně horké čokolády a čaje

Každý zaměstnanec si může vybrat přesně šálek kávy, který má rád, a to jedním stisknutím ikony na displeji kávovaru. Ano, a také čokoládu a čaj dostanete v rámci této nabídky zdarma.

 7.     Možnost platby kartou

Pokud kávu zaměstnancům nehradíte, nainstalujeme na kávovar platební terminál na platební karty VISA a MasterCard. Náklady na jeden šálek prémiové zrnkové kávy se pohybují kolem 8 Kč, kvalita je srovnatelná s kávou z kavárny.

Více informací najdete zde https://www.jdeprofessional.cz/akce/nabidka-kava-ZDARMA