Iris Congress Hotel, součást sportovního areálu Slavia

Iris Congress Hotel****je nový čtyřhvězdičkový hotel, postavený jako součást multifunkčního sportovního areálu Slavia v Praze. Congress Hotel Iris nabízí ubytování ve 149 komfortně vybavených pokojích. Z našich hotelových pokojů si můžete vychutnat jedinečný výhled na hrací plochu, kde se stanete alespoň na pár minut součástí fotbalového klání.

Iris Congress Hotel****je nový čtyřhvězdičkový hotel, postavený jako součást multifunkčního sportovního areálu Slavia v Praze. Congress Hotel Iris nabízí ubytování ve 149 komfortně vybavených pokojích. Z našich hotelových pokojů si můžete vychutnat jedinečný výhled na hrací plochu, kde se stanete alespoň na pár minut součástí fotbalového klání. K dispozici jsou dále konferenční prostory s maximální kapacitou 250 míst. Všechny tyto prostory jsou vybaveny kongresovou technikou a hotel poskytuje kompletní konferenční servis. V hotelu dále můžete najít: Wellnes a fitness centrum, saunu, masáže, nákupní možnosti a parkoviště.

Všechny pokoje jsou standartně vybaveny satelitní LCD TV, hudebním audio kanálem, minibarem, digitálním trezorem, telefonem s přímou provolbou, přípojkou na internet. Všechny pokoje a apartmány hotelu Iris jsou nekuřácké.

Samozřejmostí jsou služby restaurace se zaměřením na českou kuchyni i mezinárodní speciality. Dále se v hotelu nachází Lobby bar s letní terasou.

http://hoteliris.hotel.cz