HECHT otevře na začátku března novou prodejnu v Letech u Prahy

V sobotu dne 3. března bude otevřena další, v pořadí již 24. značková prodejna HECHT specialista na zahradu, a to v Letech u Prahy. Adresa Karlická 456 v Letech u Prahy není zákazníkům neznámá. Od března na této adrese najdou zcela novou rekonstruovanou prodejnu. Rekonstrukce si kladla za cíl sjednotit vizuální styl značkových prodejen tak, aby i tato prodejna odpovídala zavedeným standardům společnosti HECHT MOTORS, s.r.o.   

„S ohledem na sílící zájem zákazníků o produkty HECHT je nezbytně nutné definovat a dodržovat nejen vizuální podobu značkových prodejen, ale především zvýšit kvalitu prodeje a poskytovaných služeb zákazníkům, kteří jsou pro nás na prvním místě. I v této prodejně se tak zákazníci setkají s otevírací dobou 8.00 - 20.00 hodin, vč. sobot a nedělí, kompletním sortimentem zahradní a dílenské techniky, akumulátorovými programy, outdoorovými a městskými elektrokoly, čtyřkolkami, ale především s příjemných a ochotným personálem. Prodejní specialisté, kteří se o naše zákazníky starají, jsou školení nejen v komunikačních dovednostech, ale také v technických znalostech nutných pro uspokojení potřeb zákazníků,“ říká Jan Libánský, specialista marketingu HECHT.

Samozřejmě zákazníkům veškeré prodávané zboží kompletně sestaví, zprovozní (seřízení, plnění provozními kapalinami, předvedení ovládacích prvků) naučí zákazníka stroj bezpečně ovládat a pomohou s nakládkou do auta.

Pro nejrychlejší zákazníky bude v den otevření prodejny, tj. v sobotu 3. března, připravena mimořádná prodejní akce. Podrobnosti budou zveřejněny na www.hecht.cz.