Právě se nacházíte:

Festival JEDEN DEN

OPEN – HANDICAP FESTIVAL ZDRAVÉHO UMĚNÍ JEDEN DEN se bude konat 8. 9. 2012 od 14.30 v Otrokovicích, v Rybárně na Štěrkovišti. Otrokovická pobočka Naděje pořádá jako každoročně kulturní akci, kde mohou lidé se zdravotním postižením představit široké veřejnosti své výrobky, schopnosti, svou uměleckou tvorbu. V letošním roce jsme zvolili mimořádnou podobu festivalu, aby se na jednom pódiu mohly představit různé žánry, a také je to příležitost k setkání zdravých i zdravotně postižených umělců.

Kromě hudby známých kapel, zpěvu, tance, mohou všichni návštěvníci sami zkusit zahrát si divadlo, zapojit se do výtvarného workshopu, případně se naučit drátkování nebo si pro radost koupit nějaký výrobek ze sociálně terapeutických dílen. 

Srdečně zveme každého, kdo chce prožít jedinečnou atmosféru setkání světů lidí zdravých a lidí s postižením, kteří se pro svůj handicap dostávají do složité životní situace a nemohou si pomoci sami. Děkujeme za laskavé převzetí osobní záštity panu Mgr. Jaroslavu Budkovi, starostovi města Otrokovice. 
 
Naděje v Otrokovicích poskytuje služby převážně lidem s mentálním handicapem služby denního, týdenního stacionáře, domova pro osoby se zdravotním postižením, chráněného bydlení a sociálně terapeutické dílny. Provozuje také jako sociálně terapeutickou službu Café Naděje v domově Senior. V Otrokovicích působí již od roku 1993.