Právě se nacházíte:

Farmářské trhy na Kubáni

Ohromný zájem byl nicméně u všech 34 prodejců, kteří se prvního dne zúčastnili. Ve velkém se tak prodávali domácí mošty a pečivo, české ovoce i ryby, maso a uzeniny z pštrosí a krůtí farmy či houby a víno. Stovky lidí si též načepovali čerstvé mléko z „mlékomatu", který je v místě trhů k dispozici 24 hodin denně.

Ohromný zájem byl nicméně u všech 34 prodejců, kteří se prvního dne zúčastnili. Ve velkém se tak prodávali domácí mošty a pečivo, české ovoce i ryby, maso a uzeniny z pštrosí a krůtí farmy či houby a víno. Stovky lidí si též načepovali čerstvé mléko z „mlékomatu", který je v místě trhů k dispozici 24 hodin denně. „Největší fronty návštěvníci tvořili u stánků s českým bílým chřestem, domácími uzeninami a zeleninou," zhodnotil své dojmy ze slavnostního zahájení starosta Prahy 10 Vladislav Lipovský. Trhy se návštěvníkům otevřou každé úterý a čtvrtek mezi 8:00 - 18:00 hodinou a v sobotu mezi 8:00 - 14:00 hodinou.

„Farmářské trhy" budou probíhat až do podzimu a nabídka v jednotlivých měsících bude předznamenána sezónností potravin. Další tématickou akcí na tržišti bude „Jahodová sklizeň na Kubáni", kdy se tržiště na pět týdnů otevře českým jahodářům. Další připravované akce a jejich přesné načasování budou návštěvníci moci sledovat na informačních tabulích přímo na „Tržišti Kubáň" i na internetu. Je otázkou, jak provozovatel zvládne komunikaci s médii a zvládne řešit i produkční náležitosti, jako nápor na parkování případně další náležitosti.