EKOSPOL zahajuje prodej prémiového komorního projektu v srdci Prahy

Výhled na Pražský hrad či Vyšehrad nabídnou byty z prémiového komorního projektu Ekorezidence Plzeňka, jehož prodej nyní startuje. Dlouhodobý lídr bytové výstavby EKOSPOL tím vstoupil do nejluxusnějšího rezidenčního segmentu. Projekt nabídne 45 nadstandardních bytů v klidné lokalitě pražského Smíchova.  

„Ekorezidence Plzeňka je unikátní rezidenční projekt nabízející byty nejvyššího standardu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v Praze. Bytový dům bude elegantně zasazen do svého okolí a bude plynule navazovat na původní smíchovskou zástavbu. Nejatraktivnější budou rozlehlé střešní byty s velkou terasou a výhledem na Pražský hrad, Vyšehrad i Vltavu,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva dlouhodobého lídra developerské výstavby v ČR EKOSPOLU.
 
Bytový dům Ekorezidence Plzeňka tvoří 45 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk a rozlohou od 35 po 110 metrů čtverečních. Všechny budou už v základu stavěny a vybaveny ve vysokém standardu. Vyroste v uzavřené ulici Na Plzeňce ležící v polovině mezi stanicemi metra Anděl a Smíchovské nádraží, kam to chůzí trvá pouhých pět minut. Stejnou dobu zabere jízda autem na Jižní spojku a jen o tři minuty déle trvá cesta tramvají na Malou Stranu. Na cyklostezku k Vltavě se pěší člověk dostane za dvě minuty.

„Bytový dům se nachází v exkluzivní lokalitě kousek od Anděla, který je jedním z nejvýznamnějších pražských uzlů. Díky tomu se v místě nachází plná občanská vybavenost včetně moderního nákupního centra s multikinem či knihovny. Zároveň je v okolí spousta míst pro relaxaci, sport či další zábavu. Projekt je tak vhodný jak pro manažery pracující v nedalekých kancelářích, tak pro aktivní rodiny s dětmi,“ doplňuje Korec.
 
Smíchov je pro bydlení ideální

Smíchov zažívá v posledních letech obrovský boom a je jednou z nejatraktivnějších městských částí. V blízkosti Ekorezidence Plzeňka lze nalézt vše, co je nutné ke spokojenému bydlení. Samozřejmostí je snadná dostupnost veškeré občanské vybavenosti. Milovníci dobrého jídla uvítají velké množství vyhledávaných restaurací v bezprostřední blízkosti bydlení. Sportovci ocení cyklostezku vedoucí podél Vltavy, golfové centrum a širokou paletu dalších sportovních možností.

Dopravní obslužnost je doslova vynikající. Pět minut chůze od Ekorezidence Plzeňka se na jednom místě nachází stanice metra, tramvají, autobusů i vlakové nádraží. Kromě toho je v blízkosti bytového domu k dispozici také přívoz, který cestující v krátkém čase převeze na druhou stranu řeky Vltavy. Cesta za hranice Prahy díky pět minut vzdálené jižní spojce zabere jen okamžik. Naopak v samotném srdci Prahy tramvaj či metro dojede během deseti minut. Bydlení v Ekorezidenci Plzeňka si jednoduše zamiluje úplně každý.