Dvorek roku 2012 s prodlouženým termínem

Třetí ročník oblíbené soutěže Dvorek roku má prodlouženou uzávěrku až do 30.října. Do této tradiční soutěže mohou občané Prahy 10 přihlásit vnitrobloky i předzahrádky jimi obývaných bytových domů. „Zároveň jsme se pro podporu této soutěže rozhodli uspořádat workshop, kde všem případným zájemcům pomůžeme s přihlášením toho jejich dvorku tak, aby možná již letos byl vyhlášen v naší městské části za ten nejhezčí,“ uvedl starosta Prahy 10 Milan Richter.

Workshop „Naše dvorky“ se bude konat 10. října 2012 v budově ÚMČ Praha 10 od 16:00 hodin. (Středisko územního rozvoje, přízemí budovy B, naproti vstupu do budovy A, Vršovická 68, 101 38 Praha 10, tramvajová zastávka Koh-i-Noor.) V rámci workshopu „Naše dvorky“ bude nejen představena soutěž „Dvorek roku“, ale k vidění bude i fotografická dokumentace proměn vítězných dvorků z minulých let. Zájemci budou seznámení s pravidly soutěže a dozvíte se informace o celkovém průběhu a vyhodnocování soutěže. Pracovníci radnice také poradí s vypracováním projektu a závěr workshopu bude vyhrazen pro individuální konzultace jednotlivých projektů, nápadů apod.

Třetí ročník soutěže je m.j. i součástí kampaně realizované v rámci vítězství MČ Praha 10 v soutěži „Město stromů“, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s městem Strakonice.