Dopřejte si rostlinnou jitrnici

Slovenská rodinná firma Lunter se specializuje na výrobu zdravých potravin z tofu. Důraz kladou na šetrné zpracování surovin a zodpovědnou výrobu s ohledem na životní prostředí. Sója pochází od certifikovaných evropských farmářů, kteří musí splňovat nejvyšší ekologické standardy, bez použití GMO. Veškeré suroviny firma zpracovává za pomoci tradičních postupů, aby si zachovaly všechny dobré vlastnosti. Ve výrobcích tak nenaleznete žádné konzervační či jiné umělé látky.

Značka Lunter nabízí 100 % přírodní, rostlinná a nutričně bohatá jídla, která obsahují vysoké množství bílkovin, vlákninu, vitamíny a omega-3 mastné nenasycené kyseliny. Hlavní složkou je tofu, které má vysoký podíl bílkovin, pozitivně působí na srdce, snižuje hladinu cholesterolu a působí jako prevence kardiovaskulárních chorob.

Kromě tofu, pomazánek či párků můžete ochutnat i hotová jídla, která jsou inspirovaná tradičními pokrmy. V nabídce tak naleznete třeba rostlinnou boloňskou omáčku, kterou můžete podávat s těstovinami, praženici s cibulkou, ke které se hodí zeleninová obloha či pečivo nebo zelný nákyp, vynikající s brambory. Pokud milujete zabijačkové pochoutky, ale rádi byste trochu odlehčili stravování, vyzkoušejte netradiční rostlinnou jitrnici. Stačí ji 15 minut upéct v troubě a podávat s vhodnou přílohou podle vaší chuti.

Rostlinná jídla Lunter si můžete objednat spolu s dalším nákupem na Košík.cz.