DĚTI ROSTOU JAKO Z VODY A S NIMI I JEJICH PRACOVNÍ STŮL

Znají to všichni rodiče. Dětem nakoupíte nové oblečení, jednou či dvakrát jej vyperete a můžete kupovat nové. Kromě oblečení je potřeba měnit například i nábytek v pokojíčku a vše přizpůsobit dětským potřebám. Důležitým vybavením nejen dětského pokoje je pracovní stůl. Abyste nemuseli pravidelně kupovat nový, máme pro vás tip. Polohovatelný stůl Stell se přizpůsobí jak výšce, tak i potřebám nejen dětí, ale celé rodiny.

Právě pracovní stůl je místem, u kterého dítě kreslí své první obrázky a po nástupu do školy píše domácí úkoly. Místo k práci a tvoření potřebují nejenom děti, ale i jejich rodiče. Pracovní stůl Stell SOS 3000 s elektrickým ovládáním má možnost nastavení, jak pro činnosti vsedě, tak i vestoje. Stůl můžete uvést právě do takové polohy, která bude vyhovovat jednotlivým členům rodiny. Pokud máte například malý byt a nemůžete si dovolit vytvořit vlastní pracovní místo pro každého, je pro Vás polohovatelný stůl Stell ideálním řešením. S pomocí jedné konstrukce vytvoříte ideální pracovní podmínky pro všechny.

Samotný rám stolu má ovládací systém, který je napájen standardním síťovým kabelem. Prostřednictvím prodlužovacího přívodu zapojíte stůl ke zdroji napětí, včetně všech dalších zařízení, které používáte. Přednastavit můžete konkrétně 3 výšky stolu, do kterých pouhým zmáčknutím tlačítka stůl nastavíte. Samozřejmě můžete stůl nastavovat i do jiných poloh dle vaší libosti. Polohování stolu je velmi tiché a plynulé. Další výhodou stolu je funkce, která vás upozorní na to, že dlouho sedíte a bylo by vhodné změnit pracovní pozici.

SIT-STAND pracovní stůl Stell je ergonomickým pomocníkem. Při jeho správném nastavení a pravidelném střídání polohy v sedě a vestoje prospějete svému tělu, a to nejenom po stránce fyzické, ale i psychické. V poloze vsedě by v ideálním případě měl být v předloktí, kyčli, koleni i kotníku svírán pravý úhel. Správné sezení tak bude šetřit vaše záda i krční páteř.  Poloha vestoje zase zajistí zapojení jiných svalů a vy tak prokrvíte a narovnáte celé tělo. Optimální je, když člověk střídá tyto dvě pozice alespoň jednou za hodinu. SIT-STAND konstrukce stolu Stell SOS 3000 umožňuje instalovat desku podle požadavků vlastního výběru (deska není součástí balení). Vy si tak můžete vybrat desku podle svého vkusu, oblíbené barvy nebo interiéru a snadno ji v případě potřeby obměnit. Pracovní stůl Stell tak může být nejen praktickým pomocníkem, ale i hezkým doplňkem vaší domácnosti.