Právě se nacházíte:

Pohybem ke kráse

Stále ještě novotou vonící Sportovní hala v Teplicích – Na Stínadlech přivítala v závěru uplynulého měsíce již třetí zastavení postupové soutěže o titul Miss Aerobic Tour 2008. Proběhla ve třech věkových kategoriích, z nichž největší zájem byl pochopitelně o tu poslední, kde se soutěžilo o postup do květnového semifi nále v Praze. Porota měla nelehký úkol – vybrat z více než 80 přihlášených pouhých pět nejlepších.

Mezi soutěžícími byly také Veronika Pokorná a Iva Raková z Ústí nad Labem, které jsme, ještě před cvičením, krátce vyzpovídali. Obě dívky potvrdily, že se sportovnímu aerobiku věnují už několik let a jejich přáním je stát se cvičitelkami. Jejich vzorem není nikdo menší, než Olga Šípková. A co jim pohyb dává – především radost, báječně se při něm odreagují a dolů jdou také případná deka navíc. Pravidelně proto cvičí třikrát až čtyřikrát týdně alespoň hodinu.

Veronika s Ivou si, zbytečně skromně, velké naděje nedávaly. O to více pak byly šťastné, že právě ony dvě a ještě další tři soutěžící v květnu do Prahy pojedou. Blahopřejeme! A co vy, milé čtenářky a čtenáři, nepřijdete si také protáhnout tělo? Teplická Sportovní hala je připravena poskytnout návštěvníkům nejen prostory a náčiní ke cvičení, ale také kompletní zázemí parkování, šaten i občerstvení. Více na www.halateplice.cz.