Právě se nacházíte:

Madonna zrušila Vánoce!

Nekompromisní Madonna (49) se rozhodla pro zrušení Vánoc již před dvěma lety. Vyznává totiž mystickou kabalistickou víru, která jako odnož judaismu vánoční svátky neuznává.

Zpěvačka tak kvůli své víře ochuzuje své tři děti, Lourdes (10), Rocca (7) a Davida o kouzelné okamžiky plné radosti a štěstí pod  rozzářeným vánočním stromkem, na které se celý rok těší všechny děti světa. Madonniny děti však nemají na výběr. Vánoce se u nich zkrátka slavit nesmí.
 
Komu vánoční šílenství zřejmě neschází, je zpěvaččin manžel, režisér Guy Ritchie (39). Ten uvedl, že od té doby, co se v jejich domácnosti neslaví Vánoce a nerozdávají dárky, mají k sobě členové rodiny mnohem blíž.
 
„Máme se teď všichni mnohem radši a vážíme se každého dne, co jsme spolu. Neradujeme se, na rozdíl od jiných lidí, jen na Vánoce,“ řekl a dodal, že kabalisté uznávají pouze židovské svátky.
 
Nejsmutnější jsou tak jejich děti, které víře své matky nerozumí a nechápou, proč na rozdíl od všech dětí ve škole nedostanou žádné dárky. Nehledě na to, že Madonna svým dětem přísně zakazuje konzumovat jakékoliv sladkosti. Není zkrátka všechno zlato, co se třpytí. Madonniny potomci tak můžou upřímně závidět třeba dětem super matky Angeliny Jolie, která své děti dárky a sladkostmi jenom zahrnuje.