Dokonalé opálení kdykoliv si budete přát

Opálená pokožka je symbolem zdravi a aktraktivity. Snědou pokožku získáte sluněním na pláži či pobytem v solarii, ale v obou připadech jdou zdravotni následky v rámci poškození pokožky. Proto mnoho lidí, vyznávající kult opálené pokožky, hledají jiné, zdravější alternativy opalování. A právě proto je tady Provocative Beauty.

Jedná se o patentovaný systém automatických samoopalovacích kabin Provocative Beauty. Díky jednorázovému nástřiku docílíte dokonalého bronzového opalování. Renata Langmannová, Česká Miss 2006, se stala tváří Provocative Beauty a jak sama uvedla., bronzového efektu využívá  hlavně na přehlídkách či na společenských akcích „Mám ráda opálený vzhled, ale v současné době si z důvodu stárnutí pokožky dávám pozor na opalování jak v soláriu, tak na sluníčku“ dodává Langmannová, „nástřik Provocative Beauty je tedy pro mě skvělou a hlavně zdravou alternativou, jak být neustále krásně opálená“.
Jak to funguje?

Systém Pro-B v průběhu celého opalování neustále monitoruje každý centimetr vašeho těla tak,aby bylo zajištěno nasprejování správného množství samoopalovací tekutiny. Samoopalovací proces spolu s předehřátím pokožky v kabině Pro B trvá necelých pět minut, samotný nástřik trvá 40 vteřin.

Samoopalovací kabina je plně automatická a vždy Vám ve zvoleném jazyce podle Vaší národnosti říká, co mate dělat. Pouze vstoupíte, zmáčknete tlačítko, podlaha se začne pomalu otáčet a na vaše tělo je speciálním postupem nanesen samoopalovací nástřik.

Výsledkem je  rovnoměrné, dokonalé opálení s přirozeným odstínem. Intenzita opaleni je srovnatelná s 5 návstěvami soláira.

Ve srovnání se samoopalovacími produkty či ručním nástřikem má Provocative Beauty mnoho výhod.
Díky dlouholetému výzkumu ve složení nehrozí vdechnutí samoopalovací látky jako u většiny ručních nástřiků. Navíc tekutina se nelepí a má velmi příjemnou vůni.

Automatická kabina zajistí, aby Vaše opálení bylo vždy perfektní a rovnoměrné, vyvarujete se tak chyb způsobených lidským faktorem. Nezanedbatelnou výhodou je i naprosté soukromí během samoopalovacího procesu.

Více na www.provocative-beauty.cz