Právě se nacházíte:

Jízdy s Mikulášem

Tradiční jízdy parního vlaku s Mikulášem pro malé i velké zájemce. Parní vlak bude vždy po oba dny vyjíždět z nádraží Praha Braník a projede postupně několik tras po pražských tratích.

Plánována je i jízda několika tunely na „Posázavský pacifik“ do Davle. V sobotu je připravena i večerní jízda noční osvětlenou Prahou po „Pražském semmeringu“, která bude po návratu na branické nádraží zakončena ohňostrojem. V parních vlacích bude procházet Mikuláš se svoji družinou. Všechny hodné děti dostanou od Mikuláše malý dárek. Pro ty zlobivé má čert připraveno uhlí z lokomotivy. V čele parního vlaku vyjede parní lokomotiva řady 462.102 (Ušatá – Bulík) vyrobená v roce 1940, která poveze historickou soupravu sestavenou z vozů 2. a 3. třídy včetně dvou bufetových vozů, ve kterých bude pro zájemce přichystán pamětní list s příležitostným razítkem.

Jízdné pro dospělé osoby je stanoveno na 160,- Kč. Jízdenka pro děti od 6 do 15 let je za 80,- Kč. Místenka je v hodnotě 20,- Kč. Děti do 6 let se přepravují zdarma bez nároku na místo k sezení (místenku). Předprodej jízdenek a místenek bude zajištěn od 5. listopadu na nádraží Praha Braník (tel.: 972 228 853) a to denně od 7.00 do 18.00 hod.

Kdy se akce koná:
4.12.2010 - 5.12.2010

Kde se akce koná:
Železniční trať ze zastávky Praha-Braník

http://www.parnijizdy.ic.cz