Pohodová snídaně – příjemný den – úspěšné školení

Firma SHOCK, jako provozovatel školicího centra InGarden přichází pro své návštěvníky s další nabídkou.K výhodné akci cen pronájmu, myslí na Vás, Vaše kolegy či klienty a poskytne jim snídani před školicím dnem zdarma. Ta příjemně nastartuje celý den a Váš seminář, worshop či školení dopadne úspěšně.

Kromě zajištění pohody při stravování je také myšleno na pohodu při učení. V současném trendu školení a firemních wokshopů zaměřených na efektivitu využití času a přínosu informací nejsou již populární strohé učebny. V InGarden jsou pro Vás učebny v současné chvíly zpestřeny výstavou artefaktů ze života Járy Cimrmana, kterou od 22.3. vystřídá výstava fotografií z Nepálu.

Samozřejmě, že školicí středisko InGarden v centru Prahy, ve Strašnicích vychází vstříc i současným požadavkům, takže kromě denního světla, učebních pomůcek a techniky je zda zajištěno připojení na chráněnou WiFi.

Celé centrum, nebo jen jednotlivé učebny si můžete pronajmout nejen v pracovní dny , ale i o víkendech či na večerní aktivity, prostory jsou vhodné k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu.

V současné době mezi klienty InGarden patří jak neziskové organizace, tak místní firmy i nadnárodní koncerny, které využívají příznivých cen pronájmů učeben a služeb s tím spojených.

Více informací o kapacitách sálů, a dalších možnostech získáte na http://www.ingarden.cz , při osobní návštěvě ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10, nebo telefonicky 274 780 575.