Letní kurzy užité grafiky - práce na řezacím plotu

V letních termínech 13.-15.7.,20.-22.7.,10.-12.8.,17-19.8. se uskuteční v rámci partnerství firmy SHOCK,s.r.o a společnosti Spandex Syndicut kurzy pro všechny zájemce o reklamu "řezanou grafikou"a její výrobu.

Letní kurzy užité grafiky - práce na řezacím plotru

V letních termínech 13.-15.7.,20.-22.7.,10.-12.8.,17-19.8. se uskuteční v rámci partnerství firmy SHOCK,s.r.o a společnosti Spandex Syndicut kurzy pro všechny zájemce o reklamu "řezanou grafikou"a její výrobu.
Pro tyto kurzy propůjčilo své prostory školicí centrum InGarden http://www.ingarden.cz . Cílem kurzu je dát možnost účastníkům načerpat zkušenosti z profesního a uměleckého života v řezané reklamě (sigmaking)
a vyrobit si vlastní nápis, dekoraci do bytu, či motiv na tričko a dokázat je aplikovat.
Lektoři v těchto kurzech mají bahaté zkušenosti s předáváním informací a je za nimi mnoho práce v podobě polepů aut, výloh i výstavmích expozic.
"Naše školicí centrum InGarden v současné době vypisuje několik kurzů . Speciálně tento, je plánován pro ...náctiletou mládež a tak doufáme, že vyjdeme vstříc jak rodičům této věkové kategorie, tak i všem, které mají zájem o reklamu." říká grafička z firmy SHOCK Barbora Horešovská.
V ceně třídenního kurzu je obsaženo hardwarové i softwerové vybavení, dostatek zkušebních vzorků různých druhů materiálů, přenašecí i aplikační pomůcky.
Cena za kurz je 980,- Kč vč.DPH, při hromadnější objednávce je sleva 10% z ceny.
Informace, rezervace, přihlášky na http://www.shock.cz , na telefonu 603485193, nebo osobně ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Další otevřené kurzy pro veřejnost:
19.6. první pomoc pro extrémní sporty - jachting, potápění, horolezectví (s certifikací FN Brno)
27.7 olejová malba

O společnosti Shock
Eventová a školicí firma SHOCK. V rámci školení vypisujeme stále nové otevřené i certifikované kurzy pro odborníky i veřejnost. Jako eventová agentura zajišťujeme pro své klienty plný servis při pořádání konferencí i jiných akcí, pro menší školení pronajímáme vlastní prostory ve školicím centru InGarden v Praze 10.