Výstava kresleného humoru života...tak jak jej vidí Pavel Kantorek

V rámci přípravy říjnové výstavy kreseb - vtipů Pavla Kantorka připravila eventová agentura SHOCK, jako organizátor výstavy, na svých webových stránkách a webových stránkách školicího centra InGarden galerii výstavy.

V rámci přípravy říjnové výstavy kreseb - vtipů Pavla Kantorka připravila eventová agentura SHOCK, jako organizátor výstavy, na svých webových stránkách a webových stránkách školicího centra InGarden galerii výstavy.
Je zde ke shlédnutí částečné portfolio výstavy a zároveň vypsány všechny aktivity s ní spojené, jako je prodej autorských tisků, prodej katalogu výstavy koncipovaný jako kalendář pro rok 2011.

Pan profesor RNDr. Pavel Kantorek, Ph.D. nám dovolí touto výstavou nahlédnout do hlubin dvou různých osobností - na jedné straně do hlubin vědy zahleděný badatel a na straně druhé humorista, nacházející vtip v běžných situacích kolem sebe. Sám Pavel Kantorek to tak ale nevidí:
„Je to jako když muž má manželku, děti, rodinu a na druhé straně milenku. Pro mne je věda rodina a humor je milenka. Vtipy mě napadají v době, když řeším nejsložitější problémy časoprostoru, zabývám se složitými rovnicemi. Zahlédnu směšnou situaci v době, kdy je mozek nejvíce unaven, jakoby hledal způsob, jak si odpočinout. Náhle se objeví zkratka, kdy jsou k sobě přiřazeny situace, které zdánlivě spolu nemají nic společného a najednou to v mozku klikne, zrodí se vtip a hlava dostane nový přísun energie.“

V rámci dlouhodobé spolupráce a podpory mezinárodní organizace UNICEF, chtějí organizátoři výstavy dobrovolné vstupné věnovat právě organizaci UNICEF, na její projekty.

Vernisáž výstavy bude 15.10. od 19,00 hodin a výstava bude pro veřejnost otevřena od 18.10. až do konce roku, každý pracovní den od 9,00 do 17,00 hodin v prostorách školicího centra InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10 - Strašnice.

Začíná čas přemýšlení o vánočních dárcích a tak možná vtipná grafika v paspartě udělá radost Vaší tchýni, nebo kalendář s vtipy známého humoristy potěší Vašeho dědu. Protože počet autorských tisků je omezen, máte možnost díky galerii na webu předběžně si tisky u organizátorů výstavy rezervovat.

Podrobné informace na:
http://www.shock.cz
http://www.ingarden.cz
telefon: 274 780 575
mobil: 603 485 193
školicí centrum InGarden
Nad Primaskou 292/45, Praha 10
Zobrazit celý popis