Vernisáž Černé slunečnice s výbornou atmosférou v InGarden

2. září uspořádal fotoklub Černá slunečnice a eventová agentura SHOCK v prostorách školicího centra InGarden v Praze 10 vernisáž výstavy fotografií.Po krátkém zahájení byla práce fotoklubu představena prezentací.

2. září uspořádal fotoklub Černá slunečnice a eventová agentura SHOCK v prostorách školicího centra InGarden v Praze 10 vernisáž výstavy fotografií.
Po krátkém zahájení byla práce fotoklubu představena prezentací.

Výbornou atmosféru večera dotvořilo i pozvání na skleničku a hlavně možnost všech členů a jejich přátel se setkat a probrat všechna zajímavá témata.
Ve výstavní kolekci, která je přístupná v pracovní dny od 9,00 do 17,00 hodin v prostorách školicího centra InGarden jsou formou autorských miniprofilů zastoupeny, kromě krajiny, i další žánry, jako jsou makrofotografie, sportovní, portrétní a dokumentární snímky či akty, zátiší a architektura. Vystavované exponáty potvrzují, že vedle sebe může existovat barevná a černobílá fotografie a dokonce se vhodně doplňovat.

O fotoklubu Černá slunečnice:

Profilujeme se jako sdružení fotografů, které vzniklo spontánně v listopadu roku 2000. Všichni členové se kloní k poctivému řemeslnému provedení fotografie, které je předpokladem, ba dokonce nutností pro zhotovení finálních digitálních tisků nejvyšší kvality. Za vše hovoří úspěchy v podobě mnoha míst na pomyslných stupních vítězů v rámci pravidelných soutěží vyhlašovaných fotografickými časopisy nebo nejrůznějšími institucemi. Některá jména vystavujících členů možná budete znát ze samostatných autorských výstav.

llona Cíchová, Ivanka Čištínová, Petra Kamenická, Pavlína Klazarová, Ivan Bumba, Jaromír Čištín, Martin Klika, Miloslav Kokeš, Josef Lončák, Petr Pazour, Aleš Zídek, Michal Hejna.

O výstavě fotografií:

45 fotografií ke shlédnutí
možnost zakoupit vystavené autorské originály
výstava je otevřena od 2. září do 13. října 2010
pondělí až pátek vždy od: 9,00 - 17,00 hodin
InGarden - školicí centrum
Nad Primaskou 292/45, Praha 10 - Strašnice
http://www.ingarden.cz
informace na telefonu: 274 780 575