Taneční skupina B-Star hledá nové členy!

Máte šikovné talentované děti a nevíte do jaké taneční skupiny je přihlásit? Navštěvují Vaše děti kroužky, ale chcete aby se rozvíjely dále? Má Vaše dítě ráno pohyb?

Taneční skupina B-Star Dance Company hledá nové mladé tanečníky. Lekce jsou určeny především pro děti navštěvující , ale večerní lekce navštěvují středoškoláci a vysokoškoláci.

Dětem můžeme nabídnout pravidelné tréninky (1x - 2x týdně), účast na soutěžích (i republikových) a vystoupeních, cenovou dostupnost, příjemné a profesionální lektory, soustředění a mnoho dalšího.

Zabýváme se v současnosti moderním tanečním stylem jazz dance (funky jazz, street jazz, lyrical jazz, klasický jazz), který můžete vidět ve videoklipech a muzikálech. Tanečníci ale nezůstávají jen u těchto stylů, doplňkem tréninků je i hip hop, street dance, lidové tance, balet a další, protože tanečník by měl umět od každého stylu něco.

Hlavní lektorkou je Hanka Maryšková, která je členkou profesionální taneční skupiny Evil dancers dance company, bývalou členkou taneční skupiny Crash dance, kde v současnosti působí jako lektor. Dále spolupracuje s mistryněmi světa v dívčí rockandrollové formaci, M-teamem Praha a účastnila se lekcí v tanečním studiu Pineapple v Londýně. Také se 3 roky věnovala trenérské činnosti rockandrollových párů v taneční skupině Silueta Praha, kde dříve sama tančila dívčí formace i párový rockandroll.

Tréninky tanečníků se skládají ze dvou částí – taneční a technické. V taneční části nacvičujeme nové choreografie, rovnáme staré a připravujeme se na vystoupení. Technická část je, jak z názvu plyne, především o technice. Připravena je krátká choreografie na procvičení určité techniky nebo techniky obecně a samozřejmě technická cvičení. Součástí každého tréninku je zahřátí, protažení a posilování. Dále mají tanečníci speciální tréninky zaměřené na jiné styly než je jazz.

Tréninky budou pravděpodobně probíhat ve středu a ve čtvrtek (časy budou upřesněny, předběžné časy najdete na našich webových stránkách) v ZŠ Květnového vítězství 54, Praha 4 - Chodov (autobusobá zastávka - Brechtova) v zrcadlovém sále.

Ceník:

        Trénink 1x týdně  - 1500 Kč

        Trénink 2x týdně - 2800 Kč

 

Pokud budete mít zájem zjistit podrobnější informace a přijít se podívat na ukázku tohoto tanečního stylu, zveme Vás na informační schůzku, která se koná:

7.9. od 17:30 v ZŠ Květnového vítězství, Praha 4.

 

Více informací naleznete na www.bstar.cz, nebo můžete volat na telefonní číslo 739 515 593.

Hanka Maryšková, info@bstar.cz, 739515593, www.bstar.cz.