Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Školení, vzdělávání…kvalitní a příjemné zázemí

23. 09 2010 | Firma SHOCK, jako provozovatel školicího centra InGarden přichází pro své návštěvníky s další nabídkou. K výhodné akci cen pronájmu, myslí na Vaše „žáčky“ a poskytne jim welcome drink – samozřejmě nealko, zdarma. Jistě víte, že prostředí učeben a ostatní servis je velmi důležitou součástí školení.

Firma SHOCK, jako provozovatel školicího centra InGarden přichází pro své návštěvníky s další nabídkou. K výhodné akci cen pronájmu, myslí na Vaše „žáčky“ a poskytne jim welcome drink – samozřejmě nealko, zdarma. Jistě víte, že prostředí učeben a ostatní servis je velmi důležitou součástí školení.

V současném trendu školení a firemních wokshopů zaměřených na efektivitu využití času a přínosu informací nejsou již populární strohé učebny. V InGarden jsou pro Vás učebny v současné chvíly zpestřeny výstavou fotografií, kterou od 15.10. nahradí kresby Pavla Kantorka – známého kreslíře.

Samozřejmě, že školicí středisko InGarden v centru Prahy, ve Strašnicích vychází vstříc i současným požadavkům, takže kromě denního světla, učebních pomůcek a techniky je zda zajištěno připojení na chráněnou WiFi.

Celé centrum, nebo jednotlivé učebny si můžete pronajmout nejen v pracovní dny , ale i o víkendech či na večerní aktivity, prostory jsou vhodné k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu.

V současné době mezi klienty InGarden patří jak neziskové organizace, tak místní firmy i nadnárodní koncerny, které využívají příznivých cen pronájmů učeben a služeb s tím spojených.

Více informací o kapacitách sálů, a dalších možnostech získáte na http://www.ingarden.cz , při osobní návštěvě ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10, nebo telefonicky 274 780 575.
 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO