Roční narozeniny občanského sdružení InGarden

Sdružení vzniklo před rokem z aktivity lidí, kteří chtějí pořádáním kulturních akcí a výukových kurzů vyplnit svůj i Váš volný čas. Za rok života v nových prostorách sdružení InGarden rozšířilo svoji činnost z oblasti kulturních akcí i na akce vzdělávací, určené pro širokou veřejnost.

Již v září můžete absolvovat v několika termínech kurz První pomoci pro kojence a děti, který je určen pro zodpovědné rodiče, chůvy ale i pedagogický personál.
V případě, že jste sportovci, nebo často pobýváte na dovolené na osamělých místech, možná využijete Vy, nebo Vaše rodina, kurz První pomoc pro sportovce, kapitány lodí, letce, pro opuštěná místa, kde dojezd záchranářů není možný do 20 minut.

Ale i kreativně zaměření jedinci, popř. Vaši …náctiletí, najdou v činnosti sdružení InGarden také něco pro sebe. Např. Jednotlivé lekce olejomalby, kde dostanete vše pro Váš první obraz a lektorka Vám svými radami a zkušenostmi tento obraz pomůže namalovat. Nebo „ pokračovací “ lekce, kde jen využíváte rad a výuky lektorky, jak na olej a sami si donesete barvy, plátno, paletu.

Kdo je zaměřen na umění, může od září do poloviny října navštívit v prostorách školicího centra InGarden výstavu fotografií TRIPTYCHY , které sdružení fotografů Černá slunečnice zde představuje.

Výstavní aktivita sdružení InGarden bude pokračovat i v podzimním a předvánočním čase. Zahřát se můžete u vtipů známého humoristy Pavla Kantorka, který dodáním dalších 60 vtipů bude pokračovat v úspěšné výstavní sérii, tentokrát s názvem „Nová sebranka“.

Další informace a kontakty najdete na http://www.ingarden.cz