Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Prodejní výstava vánočních dekorací

8. 11 2010 | Přijďtě načerpat před vánoci atmosféru a inspiraci pro výzdobu Vašeho bytu, domu, kanceláře na prodejní výstavu vánočních dekorací. Dekorace jsou vyráběny jednotlivě, každá je vlastně originál z přírodních materiálů, podle nejnovějších ale i osvědčených trendů. Najdete zde inspiraci a hotové výrobky pro moderní ale i tradiční interiér. Je na Vás, zda sáhnete po klasickém, či moderním svícnu, či věnci na stůl, ozdobě na dveře na dveře, nebo závěsu do okna.

Přijďtě načerpat před vánoci atmosféru a inspiraci pro výzdobu Vašeho bytu, domu, kanceláře na prodejní výstavu vánočních dekorací. Dekorace jsou vyráběny jednotlivě, každá je vlastně originál z přírodních materiálů, podle nejnovějších ale i osvědčených trendů. Najdete zde inspiraci a hotové výrobky pro moderní ale i tradiční interiér. Je na Vás, zda sáhnete po klasickém, či moderním svícnu, či věnci na stůl, ozdobě na dveře na dveře, nebo závěsu do okna.

Výrobce je Mělnická firma – Ateliér motýl. Květinářky a dekoratérky vlastní obchod ve Štětí a jejich výrobky jsou velmi žádané.
Využijte možnosti a navštivte je ve školicím centru InGarden, kde se výstava koná. Vstup je zdarma.
Současně v prostorách školicího centra probíhá výstava s prodejem podepsaných autorských tisků pan Pavla Kantorka – kreslíře, humoristy.

20.11. od 10,00 – 16,00 hodin
školicí centrum InGarden
Nad Primaskou 292/45,
Praha 10 – Strašnice

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO