Proběhla vernisáž Černé slunečnice s výbornou atmosférou v InGarden

5. září uspořádal fotoklub Černá slunečnice a eventová agentura SHOCK v prostorách školicího centra InGarden v Praze 10 vernisáž výstavy fotografií.Po krátkém zahájení byla práce fotoklubu představena prezentací.

Výbornou atmosféru večera dotvořilo i pozvání na skleničku a hlavně možnost všech členů a jejich přátel se setkat a probrat všechna zajímavá témata.
Námětem výstavní kolekce, která je přístupná v pracovní dny od 9,00 do 17,00 hodin v prostorách školicího centra InGarden jsou autorské triptychy, které mají netradiční, někdy až experimentální, ale ucelený obsah. Kromě klasické, a pro Černou slunečnici typické krajiny, jsou vystaveny i další žánry, jako jsou akty, zátiší, architektura a experimentální barevná i černobílá fotografie. Zkrátka každý návštěvník si našel ten svůj pověstný šálek oblíbeného čaje.

O fotoklubu Černá slunečnice
Profilujeme se jako sdružení fotografů, které vzniklo spontánně v listopadu roku 2000. Všichni členové se kloní k poctivému řemeslnému provedení fotografie, které je předpokladem, ba dokonce nutností pro zhotovení finálních digitálních tisků nejvyšší kvality. Za vše hovoří úspěchy v podobě mnoha míst na pomyslných stupních vítězů v rámci pravidelných soutěží vyhlašovaných fotografickými časopisy nebo nejrůznějšími institucemi. Některá jména vystavujících členů možná budete znát ze samostatných autorských výstav.

llona Cíchová, Ivanka Čištínová, Petra Lončáková (Kamenická), Pavlína Klazarová, Ivan Bumba, Jaromír Čištín, Michal Hejna, Martin Klika, Miloslav Kokeš, Josef Lončák, Milan Manda, Petr Pazour, Aleš Zídek.

O výstavě fotografií
39 fotografií ke shlédnutí
možnost zakoupit vystavené autorské originály
výstava je otevřena od 5. září do 16. října 2011
pondělí až pátek vždy od: 9,00 - 17,00 hodin
InGarden - školicí centrum
Nad Primaskou 292/45, Praha 10 - Strašnice
http://www.ingarden.cz
informace na telefonu: 274 780 575