Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Praha 10 chce další stojany na kola a ptá se občanů: Kam?

24. 07 2010 | Na další místa na svém území chce radnice desáté městské části umístit nové stojany na kola. Tato aktivita vychází z připomínek a podnětů občanů ke Strategii pro veřejné prostory. Instalace stojanů na vybraná místa bude probíhat v několika etapách.

Na další místa na svém území chce radnice desáté městské části umístit nové stojany na kola. Tato aktivita vychází z připomínek a podnětů občanů ke Strategii pro veřejné prostory. Instalace stojanů na vybraná místa bude probíhat v několika etapách. Aby radnice mohla prostory uvedené v námětech občanů zařadit do první vlny, musí návrhy s uvedením místa obdržet nejpozději do 15. srpna.

Své podněty mohou občané zasílat na e-mailovou adresu spolecne@praha10.cz. Návrhy zaslané po tomto datu budou zařazeny do dalších etap osazování stojanů. V současné době jsou stojany na kola umístěny například u radnice ve Vršovické ulici, u plaveckého bazénu a koupaliště Slavie, vedle finančního úřadu v Petrohradské ulici, u metra Skalka, před poštou v Litevské či v ulicích Starostrašnická a Moskevská.

Další informace Vám poskytne Jan Charvát, tiskový mluvčí Prahy 10, tel: 608 827 381, charvat@praha10.cz .

 

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO