Netradiční dovolená letošní zimní sezóny

Společnost Orbis Link, nejvýznamnější prodejce námořních zájezdů na českém trhu, přichystala pro letošní zimní sezónu nevšední nabídku. Na lodích největšího italského námořního operátora Costa nabízí klientům námořní zájezdy do atraktivních destinací za bezkonkurenční ceny.

Společnost Orbis Link, nejvýznamnější prodejce námořních zájezdů na českém trhu, přichystala pro letošní zimní sezónu nevšední nabídku. Na lodích největšího italského námořního operátora Costa nabízí klientům námořní zájezdy do atraktivních destinací za bezkonkurenční ceny.

„Chtěli jsme umožnit cestování i těm, kteří by rádi zvolili něco nového, kteří také mohou čerpat dovolenou v zimě a více jim vyhovuje snesitelnější počasí této doby v jižních destinacích,“ uvedla Blanka Müllerová, ředitelka cestovní agentury Orbis Link, a dodala: „Díky úzké spolupráci s lodní společností Costa můžeme nyní nabídnout na českém trhu zcela unikátní ceny zájezdů.“

Týdenní okružní plavba v západním Středomoří, která začíná v severoitalském přístavu Savona, je směřována do období jarních prázdnin 2011 s odplutím v 5 termínech mezi 28. 1. a 25. 2. 2011, stojí 8 400 Kč za osobu ve vnitřní kajutě. Na těchto lodích bude přítomen český delegát a za příplatek je samozřejmě možné zajistit autobusovou dopravu do přístavu z Prahy či Brna a zpět.

Dvě plavby v rámci speciální nabídky v širokém rozptylu volných termínů mezi listopadem 2010 a březnem 2011 se budou odehrávat na velmi moderních lodích. Loď Costa Concordia zamíří na své dvanáctidenní plavbě ke Kanárským ostrovům a zpět, zatímco loď Costa Pacifica nabídne plavbu s návštěvou v Turecku, Izraeli a Egyptě.

Další dva oblíbené itineráře plaveb, které Orbis Link nabízí českým cestovatelům tuto sezónu a za vynikající cenu a na nejnovějších lodích flotily, vedou do Perského zálivu. Jsou to okružní plavby z/do  Dubaje, přes bahrajnské království a sultanát Omán. Zde jsou ceny již od 11 200 Kč/osobu/týdenní plavba (bez letecké dopravy a ceny víza).
„Víme, že českého klienta již tolik nebaví jen koupání v moři a opalování se na pláži, nyní má touhu poznávat i něco více a také se u toho bavit,“ doplnila informace Blanka Müllerová. „Proto jsme se rozhodli nabídnout nyní plavby za speciální ceny, ovšem s maximálním komfortem a na luxusních, moderních lodích našeho partnera.“

Na lodích je poskytována kompletní možnost ubytování, stravování, zábavy, nákupů a kultury v luxusním námořním stylu. Plavby jsou koncipovány tak, aby bylo možno věnovat dostatek času návštěvám přístavních měst, ve kterých se zastavuje.

Plavby z tohoto speciálního programu je možné vybírat u partnerských prodejců Orbis Link/Costa nebo na speciálním webovém portálu www.levneplavby.cz.

O cestovní kanceláři Orbis Link
Cestovní kancelář Orbis Link, s.r.o.  se specializuje výhradně na námořní turistiku. Prodává lodní zájezdy, okružní plavby na výletních lodích ve světě a zajišťuje lodní lístky na trajekty v rámci Evropy. Pořadateli těchto plaveb jsou vždy zahraniční lodní společnosti.
Lodní lístky na okružní plavby i trajekty zajišťuje Orbis Link pro skupiny i individuálním zájemcům, a to buď přímo, nebo přes provizní prodejce – cestovní kanceláře a cestovní agentury v ČR a SR. 
Společnost Orbis Link  vznikla odkoupením námořní cestovní kanceláře COS servis s.r.o., dceřiné společnosti České námořní plavby, a.s., v dubnu 1997. Má tedy již po 13 let spousty spokojených klientů.
Od 1. prosince 2005 je Orbis Link generálním zástupcem v ČR lodní společnosti Costa Crociere, S.p.A. se sídlem v Janově v Itálii, od roku 2007 zastupuje tuto lodní společnost i v SR. Orbis Link prodává lodní zájezdy i ostatních lodních společností, Costa Cruises je však partnerem nejdůležitějším.
K lodnímu zájezdu lodní společnosti na základě individuálního požadavku klienta prodává Orbis Link i další službu, např. letenku do přístavu nalodění, nebo i více služeb (letenka, pobyt v hotelu).
Každý rok Orbis Link vypisuje i vlastní zájezdy s českým delegátem na lodi. Například tento rok je nejvíce žádaná týdenní tematická plavba Costa k řeckým ostrovům z Benátek  v termínu 9. – 16. září, která má českého delegáta na lodi a je obohacena fotografickým kurzem (cena je 16.900 Kč/os ve vnitřní kajutě).