Kurz první pomoci pro motorkáře

Jezdíte na motorce Vy, nebo vaši blízcí? Myslíte si, že v ohrožení života jsou schopni poskytnout tu správnou pomoc? Kupte jim, nebo sobě dárek – kurz na záchranu života.

Součástí kurzu je také nácvik umělého dýchání, resuscitace na výukovém modelu, nácvik sejmutí přilby různých typů z poraněného. V ceně kurzu jsou všechny výukové pomůcky i resustitační modely.
Partnerem kurzu je PŘI MOTO CENTRUM a každý účastník kurzu dostane VIP kartu na 10% slevu na zboží a vybavení pro motorkáře.

Myslíte si, že se Vás to netýká? Citujeme zde 10. bod z desatera pro motorkáře od Standy Berkovce:

První pomoc je lepší, než poslední sbohem.
Pamatuješ na kurzy první pomoci ve škole? Byla to veliká sranda, dávat nafukovací Andule dýchání z úst do úst. Ale to už je dávno... Já vím, že si myslíš, že tobě se TO stát nemůže. Ale najednou klečíš v příkopu a tvoje roštěnka má tepenní krvácení. Nebo se dusí. Vsadím krk, že začneš telefonovat. Ale než přijede i ta nejrychlejší záchranka, umře. Možná úplně zbytečně, protože jen stačilo použít lékárničku, kterou nemáš. A znalost první pomoci, kterou taky nemáš. Tak raděj trénuj dýchání z úst do úst, dokud je tvoje dívka naživu!

Cena kurzu:    nyní sleva na 460,- Kč     
Termíny kurzů:   19.5. 17,30 – 21,00 hodin

Místo konání kurzu:   školicí centrum InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10

Informace, přihlášky: www.ingarden.cz,
Rezervace konkrétního termínu na ingarden@ingarden.cz, nebo na tel.: 603 485 193
Kurz se koná ve školicím centru InGarden, Praha 10, Nad Primaskou 292/45