Žijeme sportem-přidejte se k nám!

HAMR-Sport, a.s. je komplex se dvěma areály (Záběhlice a Braník) s velkým počtem kurtů a hřišť pro různé druhy sportů. S raketou si u nás můžete zahrát tenis, squash, badminton a stolní tenis, v naší nabídce jsou sportoviště na fotbal, florbal, futsal, volejbal, nohejbal, beachvolejbal , beachfotbal; ve cvičebních sálech je po celý týden široký výběr vedených lekcí (namátkou aerobik, spinning, tae-bo, pilates, bossu, zumba, cvičení maminek s dětmi,…).

ŽIJEME SPORTEM - PŘIDEJTE SE K NÁM!

HAMR-Sport, a.s. je komplex se dvěma areály (Záběhlice a Braník) s velkým počtem kurtů a hřišť pro různé druhy sportů.  S raketou si u nás můžete zahrát tenis, squash, badminton a stolní tenis, v naší nabídce jsou sportoviště na fotbal, florbal, futsal, volejbal, nohejbal, beachvolejbal , beachfotbal; ve cvičebních sálech je po celý týden široký výběr vedených lekcí (namátkou aerobik, spinning, tae-bo, pilates, bossu, zumba, cvičení maminek s dětmi,…).

Posilovat můžete ve fitness centru, relaxovat při masáži a fyzioterapii. Máme velký počet zkušených trenérů a lektorů. Veškeré náčiní, potřebné k uvedeným sportovním aktivitám půjčujeme, ale i prodáváme ve dvou  obchodech.  

V obou areálech jdou zapůjčit jízdní kola, v Braníku půjčujeme i in-line  brusle a koloběžky. Příjemně se odreagujete i u petanque. Součástí našich služeb je servis kolečkových bruslí a vyplétací servis - a to vše sedm dní v týdnu.
 V obou areálech jsou prostorné samoobslužné restaurace s venkovními terasami. Máme pestrou nabídku jídel, cukrovinek, zmrzlin a nápojů a restaurace i sportoviště pronajímáme i pro pořádání firemních akcí anebo rodinných oslav. Dle dohody zajistíme občerstvení podle přání zákazníka.     

Stálí i noví zákazníci se k nám rádi vracejí nejen kvůli upravenému prostředí, čistému zázemí, ale také vzhledem k příznivým cenám za sportoviště, servisní služby, půjčování sportovních potřeb a cenám za občerstvení v našich restauracích.

Obě lokality mají k dispozici velký počet parkovacích míst, ale dobře dostupné jsou i pomocí MHD.             

Konkrétní informace o rozmístění sportovišť najdete na www.hamrsport.cz , kde jsou i telefonní čísla na obě recepce, mapy, dopravní spojení a mnoho dalších užitečných informací.
TĚŠÍME SE NA VÁS!