Dům vína U Závoje

Navštivte gastronomickou pasáž, jejíž součástí je několik provozů: restaurace, vinný bar, kavárna, prodejna vína a doplňků, prodejna sýrů a delikates, prodejna koňaků.

Fantastické podání jídel tvořených šéfkuchařem Petrem Barešem, široká nabídka vinného sklepa, veliký výběr sýrů a delikates a příjemné prostředí vám zaručí vše co si vaše chuťové buňky budou přát. Vína můžete ochutnat při odborném, někdy i zábavném výkladu sommelierů při tématických ochutnávkách.

Restaurant „U Závoje“ vás přivítá v nově rekonstruovaných prostorech ve sklepení Domu vína. V interiéru restaurace je k dispozici 52 míst a speciální vinný degustační salonek s osmi místy. V zimní zahradě vinného baru je podáváno dvouchodové polední menu spolu se sklenkou vína ke každému chodu, a to je každý den obměňováno. Jídelní lístek restaurace se sestavuje vždy na 3 měsíce a využívá právě dostupných sezónních surovin. Jídla vycházejí z tradic francouzské kuchyně, ale nevyhýbají se ani inspiraci z jiných evropských zemí a domácích receptů. Na jejich přípravě se podílí tým špičkových kuchařů a cukrářů. Dům vína „U Závoje“ nabízí široký výběr moravských, francouzských i světových vín, včetně Champagne a sektů.

V pasáži Domu vína „U Závoje“ najdou gurmeti ještě sýry z tradičních produkčních zemí, moravskou slivovici, francouzské koňaky a armaňaky i luxusní čokolády. Lákavé domácí cukrářské výrobky jsou pro hosty připraveny v kavárně.

www.uzavoje.cz