jDárky.cz – dárky, které překvapí a potěší

Náš internetový obchod www.jdarky.cz byl zprovozněn na podzim roku 2009. Nabízíme v něm netradiční, originální i praktické dárky. Náš sortiment zboží je široký a tak u nás zákazník najde skvělé dárky pro muže i ženy všech věkových skupin a pro nejrůznější příležitosti ať už se jedná o dárky k narozeninám, svatební dary, dárky k výročí nebo dárky jen tak pro potěšení.

Náš internetový obchod www.jdarky.cz byl zprovozněn na podzim roku 2009.
Nabízíme v něm netradiční, originální i praktické dárky. Náš sortiment zboží je široký a tak u nás zákazník najde skvělé dárky pro muže i ženy všech věkových skupin a pro nejrůznější příležitosti ať už se jedná o dárky k narozeninám, svatební dary, dárky k výročí nebo dárky jen tak pro potěšení.

Zboží je přehledně rozděleno do jednotlivých kategorií, kde si zákazník může již buď podle názvu najít to, co hledá, nebo může vybírat podle fotografií, které vždy plně vypovídají o vzhledu a kvalitě daného produktu. Do našeho obchodu se snažíme zařazovat pouze kvalitní zboží, tak aby zákazník byl vždy spokojen.

V nabídce u nás jsou různé vychytávky, ptákoviny a gadgets, které jsou vhodným dárkem pro každého, kdo má rád kolem sebe originální a vtipné věci. Oblíbeným praktickým dárkem jsou například kvetoucí čaje nebo různé pěstitelské dárky. Nabízíme také bytový textil od české firmy Dadka Vracov, takže u nás zákazník najde kvalitní české povlečení, prostěradla a lůžkoviny.

Dokážeme si velice vážit zákazníků, kteří se vracejí a pravidelně u nás nakupují. Při každém nákupu zákazník získá slevový kupón ve výši až 10% na další nákup. V případě jakýkoliv problémů, ať už se zbožím nebo s dodávkou, je vše urychleně vyřešeno k maximální spokojenosti zákazníka.

Dárky se snažíme doručit vždy co nejrychleji, vždyť snad každý shání dárky na poslední chvíli. Na výběr je buď doprava prostřednictví dopravní společnosti DPD nebo po domluvě možnost osobního odběru v našem výdejním místě v Praze na Vinohradech.

Náš internetový obchod www.jdarky.cz získal 6.4.2010 po splnění podmínek certifikát Ověřeno zákazníky od portálu Heuréka. Tento certifikát zajišťuje nezávislé hodnocení obchodů pouze od reálných zákazníků a tím dává nakupujícím informaci o tom, jak kvalitní jsou služby daného obchodu.
 

Čtěte více