Výstava Příběh širého moře

Ve školicím centru InGarden je otevřena od 1.7. do 27.8.2010 výstava MareAltum - Příběh širého moře. Ukazuje život jachtaře z druhé strany, tedy tak, jak jej vidí sami jachtaři hledáčkem svého fotoaparátu. Jachting není jen o postávání u kormidla, je o poznávání jinak nedostupných míst, o volnosti, kterou vám loď nabízí, o neopakovatelných zážitcích, které během plavby zažijete a hlavně je o širém moři.

Ve školicím centru InGarden je otevřena od 1.7. do 27.8.2010 výstava MareAltum - Příběh širého moře.

Ukazuje život jachtaře z druhé strany, tedy tak, jak jej vidí sami jachtaři hledáčkem svého fotoaparátu. Jachting není jen o postávání u kormidla, je o poznávání jinak nedostupných míst, o volnosti, kterou vám loď nabízí, o neopakovatelných zážitcích, které během plavby zažijete a hlavně je o širém moři.

To vše se snaží zachytit fotografie MareAltum, avšak nejen to. Za fotografií stojí příběh, který jejího autora vedl ke zmáčknutí spouště. Každá fotografie je jedinečná a stejně tak je jedinečný příběh, který ji doprovází. Příběhy však není možné vyfotit, proto jsme je zachytili slovy, které si můžete přečíst u každé vystavené fotografie.

Bližší informace o výstave naleznete na stránkách http://www.ingarden.cz

Adresa: Nad Primaskou 292/45, Praha 10 - Strašnice

Vstup je zdarma, otevřeno 9 - 15 denně, kromě víkendů.