Tři důvody k oslavě v MŠ Hradešínská

V říjnu 2011 uplynulo 60 let od chvíle, kdy se v zahradě naší školy poprvé rozezněl veselý dětský smích. Dalším důvodem k setkání s přáteli školy a představiteli OŠK MČ Praha 10 bylo slavnostní ukončení environmentálního projektu DUHOVÁ ZAHRADA.

Okolí naší školy se k radosti dětí proměnilo v barevné prostranství s pirátskou lodí, zákoutí se záhonky, stromy a s místy, která budou rádi vyhledávat ptáčci. Ti se nechají od dětí chránit, krmit a pozorovat po celý rok. Dospělí pak budou mít nejen hezký pocit ze svých ratolestí, ale mohou se těšit i na bohatou budoucí sklizeň našich čtyř hlav révy vinné v podobě kuliček i zlatavé tekutiny. " Budiž všem na vědomí dáno, že vzniklo víno bílé - Hradešínské " - za pár let bude jistě veřejností uznávanou odrůdou . Nejvíce nás potěšilo společné poznání, že MČ Prahy 10 je tvořena příjemnými , milými lidmi, kteří vnímají, jak je důležitý zejména ve školství nezdolně veselý duch a vzájemné pochopení. A tak za toto poznání děkujeme my, učitelky a ředitelka školy milé paní Štrobachové / vedoucí školského odboru MČ Praha 10 / a jejím kolegyním za příjemnou návštěvu a těšíme se za rok opět NASHLEDANOU!