Právě se nacházíte:

SUNNY DAYS, s.r.o.

SUNNY DAYS, s.r.o., zahájila svoji činnost v létě roku 1997. V prvních dvou letech jsme se specializovali převážně na letecké zájezdy do Tuniska. Abychom uspokojili poptávku všech klientů, postupně jsme nabídku destinací rozšiřovali a v letošním roce se s námi můžete podívat do zemí ležících na třech kontinentech, omývaných Středozemním mořem a Rudým mořem.

SUNNY DAYS, s.r.o., zahájila svoji činnost v létě roku 1997. V prvních dvou letech jsme se specializovali převážně na letecké zájezdy do Tuniska. Abychom uspokojili poptávku všech klientů, postupně jsme nabídku destinací rozšiřovali a v letošním roce se s námi můžete podívat do zemí ležících na třech kontinentech, omývaných Středozemním mořem a Rudým mořem. Na ostrovech Djerba, Rhodos, Kréta, Kypr a v Tunisku, Egyptě a Turecku naleznete velké množství kvalitních hotelů, od jednodušších až po luxusní. Vybírat můžete i z pestré nabídky stravování, a to od hotelů bez stravy přes polopenzi, plnou penzi až po all inclusive. Určitě budete mile překvapeni našimi výhodnými cenami, které dělají naše zájezdy dostupné pro každého.

Vždy vybíráme hotely tak, abychom vyšli vstříc všem věkovým kategoriím, rodinám s dětmi, mladým či sportovně založeným. V naší nabídce naleznete také tzv. Sunny Cluby, oblíbené hotely a některé i s českými animátory. Ti zde vytváření sportovní a zábavní program po celý den, a to jak pro dospělé, tak pro děti.

Přizpůsobili jsme Vám i odletová místa, většina našich zájezdů létá z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic. Vzhledem ke slovenské pobočce můžeme zajistit také odlety z Bratislavy. Vybrat si můžete zájezdy týdenní, 11 a 12 denní či několikatýdenní.

Náš vyškolený personál Vám rád poradí s výběrem dovolené právě pro Vás.

S radostí si Vás dovolujeme informovat, že naše cestovní kancelář úzce spolupracuje s největším německým touroperátorem, společností TUI, a má v České a Slovenské republice výhradní zastoupení jejích hotelových řetězců Iberotel a Solymar, které najdete v každém letovisku v Egyptě.

•jsme jednou z největších českých cestovních kanceláří
•máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu
•nabízené hotely máme osobně prověřeny
•létáme s renomovanými společnostmi
•nabízíme hotelové řetězce Iberotel a Solymar největší německé cestovní kanceláře TUI, které najdete v každém letovisku v Egyptě
•nabízíme kvalitní zájezdy za příznivé ceny
•všechny zájezdy je možné pořídit na splátky
•počet našich spokojených zákazníků neustále roste
•pobočky naší CK naleznete v každém větším městě