Slavnostní zahájení školního roku 2012/2013 na ZŠ Gutova

Školní rok byl 3. září tradičně zahájen společným shromážděním prvňáčků, jejich rodičů, sourozenců, prarodičů a kompletního pedagogického sboru. Novinkou bylo místo slavnostního zahájení. Tím se stal právě dokončený venkovní amfiteátr školy. Hosty vřele přivítal ředitel Jiří Voneš a vzácný host, zástupkyně starosty JUDr. Radmila Kleslová...

Školní rok byl 3. září tradičně zahájen společným shromážděním prvňáčků, jejich rodičů, sourozenců, prarodičů a kompletního pedagogického sboru. Novinkou bylo místo slavnostního zahájení. Tím se stal právě dokončený venkovní amfiteátr školy.  

Hosty vřele přivítal ředitel Jiří Voneš a vzácný host, zástupkyně starosty JUDr. Radmila Kleslová. Paní místostarostka prvňáčkům popřála mnoho úspěchů a podarovala všechny tři prvním třídy sladkou pochoutkou v podobě tria speciálně pro tento účel vyrobených dortů. Dalším vzácným hostem byla císařovna Marie Terezie (Habsburská) s doprovodem. V toto slavnostní ráno zazněla v amfiteátru působivá dobová hudba. Tance se ujala samotná císařovna a její společnice. Děti se také poprvé dozvěděly, čí zásluhou u nás zasedáme více než 200 let do školních lavic.  
 
Mnoho zdaru v novém školní roce 2012/2013 všem!