Přijďte na sportovně-gastronomické odpoledne ve Freestyle Parku

Grilování, Zumba maraton a sportovně-kreativní program pro děti. To všechno můžete zažít v neděli 19. června ve Freestyle Parku Modřany. Celá akce začíná v pravé poledne.

Nedělní odpoledne bude odstartováno báječnými grilovanými lahůdkami a svěžími koktejly mistra kuchyňského řemesla restaurace Port62 Radka Roubíčka a jeho týmu. V nabídce bude i menu speciálně pro děti. Ti z vás, kterým chuť grilovaných pokrmů skutečně učaruje, se budou moci leccos nového dozvědět i rámci školy s lektory Weber grill akademie.

Ve 13. hodin otevřeme dětský klub a rozjedeme Havajskou party. Pro všechny děti, které jsou starší tří let, zde budou připraveny soutěže s odměnami, tvořivé dílničky a také zábavné sportování. Nemusíte mít žádné obavy. Zatímco vy si budete užívat u grilu, Zumby nebo TRX, o vaše děti se budou starat profesionálové z agentury Felix Domus.

V 15.00 pak přijde na řadu Zumba maraton a kondiční cvičení TRX na louce v areálu parku. Ve spolupráci s programem 2beFit můžete absolvovat až 3 lekce tohoto tanečního aerobního cvičení najednou. Vítěz nebo vítězka Zumba maratonu získá od 2beFit dobití 50 kreditů, které bude moci využít na cvičení TRX a Zumby ve Freestyle Parku Modřany. Připraveny jsou i lekce Zumby pro děti.