Prague Food Festival a Czech Specials

V termínu 27. – 29. května proběhne v Královské zahradě Pražského hradu další ročník Prague Food Festivalu. Poslední květnový víkend bude patřit všem příznivcům moderní gastronomie a kultivované zábavy. Také tento rok se CzechTourism stal partnerem akce.

Kromě partnerství CzechTourism na společném stánku s AKC ČR představí české speciality z projektu Czech Specials. O tom, že česká kuchyně umí také zdravá a lehká jídla návštěvníky přesvědčí plánovaná ochutnávka pokrmů ze sekce Czech Specials – Light. Děti zde pro změnu budou moci vyzkoušet některou z lahůdek zařazených do kategorie Czech Specials – Family. Zmíněné specializace budou od druhé poloviny letošního roku součástí nabídky českých restaurací certifikovaných značkou Czech Specials.

Gastronomický víkend bude kromě delikátního jídla spojený také s kvalitními nápoji. Každý den proběhne řízená degustace tuzemských a zahraničních vín, plzeňský pivovar doporučí kombinaci pokrmů s pivem a v pátek se v hlavním sále Míčovny odehraje velkolepá barmanská show.

Prague Food Festival a Czech Specials rozhodně patří k sobě. Oba projekty představují rostoucí kvalitu produktů a služeb z oblasti české gastronomie a zvyšují tak atraktivitu České republiky jako destinace cestovního ruchu v mezinárodním kontextu.

Letošní ročník Prague Food Festivalu se bude konat v pátek 27. 5. a v sobotu 28. 5. v čase od 12 do 22 hod. a v neděli 29. 5. od 12 do 21 hod. Vstupenky lze již nyní zakoupit na www.praguefoodfestival.cz nebo v síti Ticketpro za 400 Kč, které zahrnují samotný vstup a balíček tzv. 10 Grandů na základní ochutnávku.