Pavel Kantorek a letní výlet do Prahy za jeho vtipy

Taky máte rádi Pavla Kantorka? Dlouho jste se nezasmáli jeho vtipům? Můžete to změnit. Vydejte se o prázdninách na jedinečnou výstavu jedinečných vtipů Pavla Kantorka do Prahy. Od plic se zasmějete a pak si můžete v klidu vypít svojí kávičku, kterou získáváte zdarma.

Školicí centrum InGarden ve Strašnicích na období prázdnin (od 1.7. do 30.8.) připravilo pro návštěvníky Prahy ojedinělou akci. V době letních prázdnin zpřístupní všechny svoje prostory pro návštěvníky výstavy kreseb vtipů Pavla Kantorka.

Celkový počet vtipů bude přesahovat 160 ks, vše ve formátu 50 x 60cm.

Čekají Vás však i katalogy dalších vtipů k prolistování a jako bonus získáváte kávu, či minerálku v ceně vstupenky a možnost posezení v příjemném prostředí je samozřejmé.
Prázdninová výstava bude obsahovat kresby jak ze současné, tak i ze starší doby, kdy ještě vycházely v Dikobrazu, takže všichni příznivci si zde „svůj“ vtip najdou.
V rámci výstavy bude možné stále nakupovat knížky ilustrované Pavlem Kantorkem, tak i jeho obrázky ve formátu autorského tisku (A4 v barevné paspartě, s podpisem).

Po celý červen je možno navíc kupovat slevněný vstup o 51% buď přímo ve školicím centru InGarden, Nad Primaskou 292/45, Praha 10, nebo na porále Země slev, který je partnerem této akce.

Cena ve slevě je 79,- Kč pro 2 osoby a 2 nápoje.

Více informací, otevírací dobu naleznete na http://www.shock.cz a www.ingarden.cz.